کد خبر : 95051       تاریخ : 1396/09/14 10:58:36
18 آذر؛آغاز نام نویسی در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم

18 آذر؛آغاز نام نویسی در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم

پیغام: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: نام‌نویسی برای شرکت در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن که در ۴ رشته برگزار می‌‌شود، از هجدهم آذر آغاز می‌شود.

به گزارش«پیغام» به نقل ازخبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، حمیده ماحوزی افزود: آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم به همت معاونت قرآن و عترت ارشاد و سازمان اوقاف و امورخیریه و همچنین اداره کل نماز قرآن و عترت وزارت آموزش و پرورش به صورت مشترک و همزمان در رشته‌های «حفظ قرآن کریم» با ١٥ زیرشاخه، «ترجمه و مفاهیم» با سه زیرشاخه، «معارف اهل‌بیت(ع)» با چهار زیرشاخه و «انس با قرآن» برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: نام‌نویسی در این آزمون از شنبه ١٨ آذر آغاز می‌شود و تا ٢٠ دی ادامه می‌یابد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر بیان کرد: هزینه خرید کارت ثبت‌نام برای پنج نفر ٥ هزار تومان و برای بیشتر از پنج نفر ٤ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

ماحوزی گفت: آزمون کتبی تمامی رشته‌ها پنج‌شنبه ١٠ اسفند برگزار می‌شود و پس از آن نیز آزمون الکترونیکی درک معنا و تدبر در قرآن شنبه ١٢ اسفند برگزار خواهد شد.

وی همچنین یادآور شد: آزمون شفاهی حفظ قرآن ویژه دانش‌آموزان و بزرگسالان (ویژه حافظان قرآن) نیز ١٢ تا ١٧ اسفند برگزار می‌شود.

ثبت نام کنندگان برای راهنمایی بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۳۳۳۳۲۸۰۷۵ معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر تماس بگیرند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=95051

نظـــرات شمـــا