کد خبر : 95029       تاریخ : 1396/09/14 08:55
۱۸۱ کیلومتر بزرگراه در استان بوشهر تکمیل و به بهره‌برداری رسید
مدیرکل راه بوشهر:

۱۸۱ کیلومتر بزرگراه در استان بوشهر تکمیل و به بهره‌برداری رسید

پیغام: مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با اشاره به وضعیت مطلوب بزرگراه‌ها در استان، گفت: در دولت یازدهم ۱۸۱ کیلومتر بزرگ‌راه در استان بوشهر تکمیل و به بهره برداری رسید.

به گزارش «پیغام»؛ فرزاد رستمی در گفت‌وگو با مهر با اشاره به وضعیت راه‌های استان بوشهر داشت: دولت توجه ویژه‌ای به توسعه زیرساخت‌ها دارد و تاکنون طرح‌ها و پروژه‌های خوبی در سطح استان اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه در دولت یازدهم مجموعا ۱۸۱ کیلومتر بزرگراه در استان بوشهر تکمیل و به بهره برداری رسیده است، اضافه کرد: در شاخص نسبت بزرگراه به سایر راه‌ها، استان بوشهر وضعیت مناسبی در کشور دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر ادامه داد: ارتقای کمی و کیفی زیر ساخت‌های حمل و نقل استان از مهمترین اولویت‌های ما است و طرح‌ها و برنامه‌های متنوعی در این زمینه داریم.

افزایش بزرگراه‌ها و راه‌های اصلی

وی با اشاره به اینکه تا سال هزار و ۴۰۰ طول بزرگراه‌های استان به بیش از هزار و ۱۳ کیلومتر می‌رسد، افزود: تا سال ۱۴۰۰ طول راه‌های اصلی استان به بیش از ۸۰۰ کیلومتر می‌رسد.

رستمی تصریح کرد: طول مجموع بزرگراه‌ها و راه های اصلی و فرعی و روستایی استان تا سال ۱۴۰۰ به بیش از چهار هزار و ۵۷۴ کیلومتر می‌رسد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر بیان کرد: تا یک‌سال آینده طول بزرگراه‌های شهرستان بوشهر از ۸۴ کیلومتر به ۱۳۱ کیلومتر می‌رسد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=95029

نظـــرات شمـــا