کد خبر : 95015       تاریخ : 1396/09/13 13:24
سارق خودرو در گناوه بلافاصله پس از سرقت دستگیر شد

سارق خودرو در گناوه بلافاصله پس از سرقت دستگیر شد

پیغام» فرمانده انتظامي شهرستان گناوه از دستگیری سارق خودرو بلافاصله پس از سرقت و کشف خودروی سرقتی خبر داد.

به گزارش «پیغام»؛سرهنگ"حسین احمدی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: در ساعت 08:45 اموروز فردی طی تماسی با مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام داشت یک دستگاه خودرو پرایدش در سطح شهر به سرقت رفته است.
وی گفت: بلافاصله طرح مهار در سطح شهرستان به اجرا گذاشته شد و کلیه مسیرهای مواصلاتی توسط ماموران انتظامی شهرستان مورد کنترل دقیق قرار گرفت.
این مقام انتظامی با بیان اینکه پس از گذشت 20 دقیقه از اجرای طرح و فعال نمودن واحدهای گشتی، خودرو سرقتی در خروجی شهر گناوه به سمت برازجان توسط ماموران پلیس شناسایی و مورد تعقیب قرار گرفت عنوان کرد: در نهایت با اقدامات فنی پلیس خودروی سرقتی در روستای کدایی توقیف، سارق دستگیر و به همراه خوروی کشف شده به پلیس آگاهی انتقال داده شدند.
سرهنگ احمدی افزود: به دلیل سهل انگاری راننده ،درب خودرو باز بوده و سوئیچ نیز بر روی آن قرار داشته که این امر سبب ایجاد انگیزه برای فرد سارق شده است. 
فرمانده انتظامی شهرستان در راستای پیشگیری ازسرقت خودرو توصیه نمود: در هنگام ترک خودرو حتما شیشه ها بالا باشند و پس از اطمینان از قفل بودن درب خودرو آن را ترک کنید همچنین هنگاهی که خودرو روشن است و یا سوئیچ بر روی آن قرار دارد حتی برای لحظه ای آن را ترک نکنید


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=95015

نظـــرات شمـــا