کد خبر : 94995       تاریخ : 1396/09/13 11:09:19
 کسب ۴۰ عنوان قهرمانی حاصل تلاش ورزشکاران بود
سرمربی کیک بوکسینگ استان:

کسب ۴۰ عنوان قهرمانی حاصل تلاش ورزشکاران بود

پیغام:سرمربی تیم استان بوشهر در مسابقات آسیایی فول کیک بوکسینگ نخجوان گفت : مسابقات آسیایی فول کیک بوکسینگ جمهوری آذربایجان(نخجوان) با حضور ۸ کشور برگزار شد.

به گزارش «پیغام»؛ عبدالمهدی حقانی فرد ادامه داد: عراق، آذربایجان، مصر، تاجیکستان و ارمنستان از کشورهای شرکت کننده در این مسابقات بودند که از اول تا سوم آذرماه ادامه داشت.

سرمربی تیم استان بوشهر درمورد شرایط مسابقات بیان‌ کرد:  تیم های استان مازندران و تهران هم در مسابقات حضور داشتند و شرایط بسیار خوبی داشت و عملکرد داوری هم رضایت بخش بود و تیم ها از نحوه داوری راضی بودند.

حقانی فرد اضافه کرد:  ورزشکاران بوشهری موفق شدند با یاری خداوند و تلاش و پشتکار ،۴۰ مدال قهرمانی کسب کنند و باعث سرافرازی نام وطنمان و استان بوشهر شوند.

سرمربی تیم استان بوشهر که خود نیز در این مسابقات دو مدال طلا کسب کرده است ، بیان کرد : مسابقات در دو بخش مبارزه رینگی در استایل های لوکیک برای آقایان و لایت کنتاکت برای بانوان و همچنین هنرهای رزمی برگزار شد که تجربه بسیار خوبی برای ورزشکاران هم استانی بود.

حقانی فرد در پایان هم گفت : ازهمه بچه ها تشکر می کنم که دلاورانه در مسابقات حاضر و باعث افتخار نام بوشهر شدند و همچنین از همه کسانی که در برگشت از مسابقات با استقبال گرم خود باعث دلگرمی ما شدند هم ممنون هستم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94995

نظـــرات شمـــا