کد خبر : 94978       تاریخ : 1396/09/13 09:23:56
بی دقتی بازیکنان نتیجه گیری این تیم را دشوار کرده است
سرمربی مس رفسنجان:

بی دقتی بازیکنان نتیجه گیری این تیم را دشوار کرده است

پیغام: مربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: بی دقتی بازیکنان این تیم در زدن ضربه های پایانی روند نتیجه گیری این تیم را دشوار کرده است.

به گزارش«پیغام» به نقل از ایرنا، محمد مهدی امیر پناهی یکشنبه شب پس از شکست 2 بر 1 تیمش برابر ایرانجوان بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: در این دیدار نیز همانند چند بازی گذشته موقعیت های خوبی نصیب بازیکنان شد ولی آنها استفاده لازم را نداشتند.

وی بیان کرد: تیم مس رفسنجان در این بازی در حالی پذیرای شکست شد که چهار موقعیت 100 درصد گلزنی خود را به هدر داد.
امیرپناهی افزود: چشم انداز این تیم برای پایان فصل رتبه تک رقمی تعریف شده که برای رسیدن به این مهم بازیکنان باید فرصت شناسی مناسبی داشته باشند.
وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار گفت: همواره خود را موظف به حمایت از داوران می دانیم ولی داور این دیدار در گل اول ایرانجوان مرتکب اشتباه شد و پیش از لحظه وقوع پنالتی باید اعلام آفساید می کرد.
امیر پناهی اظهارکرد: بازیکنان برای کسب برد در بازی ها تلاش وافری دارند که در این ارتباط داوران نیز باید سعی کنند با دقت در قضاوت از ضایع شدن حق آنها جلوگیری کنند.
وی در ارتباط با نقل و انتقالات نیم فصل اظهارکرد: تیم مس رفسنجان در چند پست نقاط ضعفی دارد که برای برطرف کردن آن در نقل و انتقالات نیم فصل چند بازیکن جدید به خدمت می گیرد.
ایرانجوان با این برد 18 امتیازی شد و به رده دوازدهم رسید و تیم مس رفسنجان نیز با همین امتیاز در رتبه یازدهم قرار گرفت.
تیم ایرانجوان بوشهر در هفته هفدهم بازی ها به مصاف مس کرمان و تیم مس رفسنجان نیز با نفت مسجد سلیمان دیدار می کند.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94978

نظـــرات شمـــا