کد خبر : 94973       تاریخ : 1396/09/13 09:11
هفته آینده از تیم جدا می شوم
سرمربی ایرانجوان بوشهر:

هفته آینده از تیم جدا می شوم

سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر گفت: آینده این تیم بسیار مبهم است و با تداوم این شرایط بعد بازی هفته آینده برابر مس کرمان از ایرانجوان جدا می شوم.

 به گزارش«پیغام» به نقل از ایرنا، غلامرضا دلگرم یکشنبه شب پس از برد 2 بر 1 تیمش برابر مس رفسنجان در جمع خبرنگاران افزود: وضعیت تیم ایرانجوان بوشهر وارد مرحله بحرانی شده و کار با این شرایط بسیار سخت است.

وی اضافه کرد: این تیم اکنون از امکانات اولیه محروم است تا جایی که برای تمرین 13 توپ داریم که از این شمار تنها سه توپ آن از استاندارد کافی برخوردار است.
دلگرم بیان کرد: پیش از این تنها مشکل وضعیت پرداختی قرارداد بازیکنان بود ولی اکنون در موارد بسیاری با کمبود روبرو هستیم.
وی گفت: اکنون تنها دلخوشی بازیکنان ایرانجوان شادی هواداران و از سایر امتیازهایی که باید برخوردار باشند، محروم هستند.
سرمربی ایرانجوان بوشهر در ارتباط با بازی تیمش برابر مس رفسنجان اظهار کرد: در این دیدار در حالی به پیروزی رسیدیم که بازیکنان با مشکلات زیادی از لحاظ مالی روبرو بودند.
دلگرم ادامه داد: با توجه به آنالیز بازی مس رفسنجان می دانستیم که آنها برای تنها از طریق ضربه مستقیم و ضربه های ایستگاهی به دروزاه حریفان راه پیدا می کنند.
وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار گفت: برخی از صحنه های درون محوطه جریمه مشکوک بود که بعد از دیدن فیلم بازی می توان پیرامون آن قضاوت کرد.
دلگرم ادامه داد: با گرفتن رای دادگاه خوابگاه تیم فوتبال ایرانجوان گشوده شده و بازیکنان مجرد تیم در آن اسکان پیدا کردند و بازیکنان متاهل نیز وضعیت اسکان آنها ساماندهی شده است.
وی گفت: از مجموعه هتل سیراف نیز کمال قدردانی داریم که تا اینجای فصل در اسکان بازیکنان ایرانجوان حمایت های خوبی از خود نشان دادند.
دلگرم اضافه کرد: مسئولان تیم برای کمک به ایرانجوان حمایت می کنند ولی این حمایت ها قطره چکانی برای تیم لیگ یکی ایرانجوان کفایت نمی کند و باید مسئولان استانی نیز در کنار آنها قرار بگیرند.
ایرانجوان با این برد 18 امتیازی شد و به رده دوازدهم رسید و تیم مس رفسنجان نیز با همین امتیاز در رتبه یازدهم قرار گرفت.
تیم ایرانجوان بوشهر در هفته هفدهم بازی ها به مصاف مس کرمان' و تیم مس رفسنجان نیز با نفت مسجد سلیمان دیدار می کند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94973

نظـــرات شمـــا