کد خبر : 94971       تاریخ : 1396/09/13 09:04
چهره شهرهای استان بوشهر باید از حالت خستگی خارج شود
استاندار بوشهر:

چهره شهرهای استان بوشهر باید از حالت خستگی خارج شود

پیغام: استاندار بوشهر خواستار توجه به زیباسازی شهرهای استان شد و گفت: با اجرای پروژه‌های مختلف، باید چهره شهرهای استان بوشهر از حالت خستگی خارج شود.

به گزارش «پیغام» به نقل از مهر، عبدالکریم گراوند عصر یکشنبه در همایش شهرداران استان بوشهر اظهار داشت: در راستای توسعه عمران شهری در نقاط مختلف استان بوشهر برنامه‌های ویژه‌ای داریم و شاهد اجرای طرح‌های متنوعی خواهیم بود.

وی خواستار عملکرد حرفه‌ای شهرداران استان در اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها شد و اضافه کرد: شهرداران باید به برنامه‌های آشنایی داشته باشند و در عرصه مدیریت شهری تلاش مناسبی داشته باشند.

استاندار بوشهر خواستار توجه به افزایش نشاط مردم شد و بیان کرد: مطالبات و خواسته‌های مردم در دستور کار شهرداران قرار بگیرد.

وی با تاکید بر لزوم استفاده مناسب از درآمدها و منابع اعتباری شهرداری‌ها، تصریح کرد: یکی از اولویت‌های مدیریت شهری باید ایجاد درآمدهای پایدار برای شهرداری باشد.

گراوند  اشاره به اینکه سلامت اخلاقی شهرداران نقش مهمی در اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های آنان دارد، اضافه کرد: توجه به برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی باید مد نظر شهرداران باشد.

وی خواستار توجه به زیباسازی شهرهای استان بوشهر شد و گفت: با اجرای پروژه‌های مختلف، باید چهره شهرهای استان بوشهر از حالت خستگی خارج شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم استفاده از بخش خصوصی و سازمان‌های مردم نهاد در اجرای برنامه‌های شهرداری‌ها، افزود: آموزش اعضای شوراهای اسلامی، شهرداران و کارکنان شهرداری مد نظر باشد


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94971

نظـــرات شمـــا