کد خبر : 94964       تاریخ : 1396/09/12 14:40
پیگیر رفع مشکلات مسکن و اشتغال معلولان استان بوشهر هستیم
استاندار بوشهر:

پیگیر رفع مشکلات مسکن و اشتغال معلولان استان بوشهر هستیم

پیغام: استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم حمایت ویژه از ورزشکاران معلول استان، گفت: پیگیر رفع مشکلات و نیازهای معلولان استان بوشهر به ویژه در زمینه مسکن و اشتغال هستیم.

به گزارش«پیغام» به نقل از مهر، عبدالکریم گراوند صبح یکشنبه در نشست با انجمن‌های جامعه معلولان استان بوشهر اظهار داشت: معلولان دارای توانمندی‌های بسیار بالایی هستند که باید شرایط برای فعالیت این قشر به خوبی فراهم شود.

وی با بیان اینکه اشتغال و مسکن از مهمترین مشکلات و نیازهای معلولان در نقاط مختلف است، تصریح کرد: حل مشکلات معلولان استان بوشهر را به صورت جدی دنبال می‌کنیم و با مشارکت خیرین مسکن‌ساز امیدواریم شاهد رفع مشکل مسکن این قشر باشیم.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه معلولیت افراد مانعی برای دستیابی به موفقیت‌های بزرگ نیست، اضافه کرد: معلولان استان بوشهر در عرصه‌های ورزش موفقیت‌های خوبی داشته‌اند و مدال‌های رنگارنگ مسابقات جهانی و پارالمپیک را کسب کرده‌اند.

وی با تاکید بر لزوم حمایت از ورزشکاران استان بوشهر به ویژه مدال‌آوران و قهرمانان، بیان کرد: باید برای رفع مشکلات ورزشکاران معلول استان بوشهر نشست تخصصی ویژه برگزار شود.

گراوند با اشاره به جایگاه ورزشکاران معلول استان بوشهر در مسابقات بین‌الملل،  افزود: برای حل مشکلات این قهرمانان، تاسیس صندوق حمایت از قهرمانان مورد توجه قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: مراسم روز جهانی معلولان در استان بوشهر برگزار می‌شود و انتظار داریم که با مشارکت جمعی شاهد برگزاری مراسمی درخور و شایسته باشیم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94964

نظـــرات شمـــا