کد خبر : 94941       تاریخ : 1396/09/12 13:33:5
دستگیری سارقان طلاجات در دشتي

دستگیری سارقان طلاجات در دشتي

پیغام: فرمانده انتظامی شهرستان دشتي از دستگیری دو سارق طلاجات و كشف 106 گرم طلاي سرقتي از آنها خبر داد.

به گزارش«پیغام» به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ " جهانبخش صيادي " اظهار داشت : در پی كسب خبر مبني بر حضور دو فرد مشکوک در اطراف مغازه هاي طلافروشي شهر خورموج مأموران پليس آگاهي بلافاصله در محل حاضر شدند.
وی افزود: پس از بررسی میدانی توسط ماموران پلیس در نهایت هر دو نفر شناسایی، دستگیر و جهت ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی شهرستان انتقال شدند.
این مقام انتظامی گفت: در بازرسي از متهمان تعداد 6 حلقه النگو ، يك رشته گردنبند، یک جفت گوشواره و يك حلقه انگشتر به وزن 106 گرم که توسط متهمان در شهرستان جم به سرقت رفته بود كشف شد.
سرهنگ "صيادي" با بیان اینکه متهمان در بازجویی های پلیسی صراحتا به بزه ارتکابی اعتراف کردند تصریح کرد: این افراد با جلب اعتماد صاحب مغازه طلافروشي و با این شگرد که پول طلاجات را در خودروی خود به صاحب مغازه پرداخت می کنند اقدام به سرقت طلاجات می کردند و متواري مي شدند . 
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی توصیه کرد: شهروندان در راستاي پيشگيری از سرقت به توصيه هاي پليس توجه داشته و در صورت اطلاع از هر گونه سرقت و يا تردد افراد مشکوک و ناشناس مراتب را سريعاً با شماره تلفن 110 مرکز فوریت های پلیسی110 اعلام کنند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94941

نظـــرات شمـــا