کد خبر : 94465       تاریخ : 1396/08/29 09:56:35
ورزش‌های رزمی گناوه حمایت می‌شود
رئیس ورزش و جوانان گناوه:

ورزش‌های رزمی گناوه حمایت می‌شود

پیغام: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه گفت: حمایت خوبی از ورزش‌های رزمی در گناوه داریم و امیدوار به کسب سهمیه تیم ملی هستیم.

به گزارش«پیغام» به نقل از مهر، رحمان عمادی صبح دوشنبه در نشست هماهنگی انجمن پنجاک سیلات گناوه برای اعزام به مسابقات انتخابی تیم ملی اظهار داشت: ما تیم اعزامی را به نحو مطلوبی حمایت خواهیم کرد تا بتوانند در مسابقات پیش رو افتخار آفرینی کنند.

عمادی بیان داشت: از ورزشکاران و مربیان اعزامی انتظار می‌رود تا همگی تلاش خود را دو چندان کنند تا بتوانند یکی از سهمیه‌های تیم ملی را در بخش بانوان کسب کنند.

خالد خلیلی رئیس هیئت رزمی گناوه نیز ضمن تقدیر از تلاش‌های بی وقفه مربیان و ورزشکاران پنجاک سیلات در مورد اهمیت مسابقات انتخابی تیم ملی نکات مهمی از جمله نحوه اعزام به مسابقات، رعایت اصول اخلاقی توسط ورزشکاران در مسابقات پیش رو و همچنین مساعدت مالی در راستای اعزام بدون دغدغه ورزشکاران تاکید داشت.

زینب اسلامی‌نیا نایب رئیس انجمن پنجاک سیلات استان بوشهر بیان کرد: تیم ما از آمادگی بالایی در اوزان مختلف برخوردار است و تیم منتخب در وضعیت مطلوب فنی و آمادگی جسمانی قرار دارد و به شاگردانم برای کسب عناوین قهرمانی در مسابقات گلستان بسیار امیدوارم هستم.

رشته پنجاک سیلات از رشته های رزمی است که عضو شورای المپیک بازی‌های آسیایی است و در بازی‌های ۲۰۱۸ جاکاراتای اندونزی مسابقات این رشته در دو بخش آقایان و بانوان برگزار خواهد شد.

جلسه هماهنگی انجمن پنجاک سیلات با محوریت اعزام تیم منتخب به مسابقات انتخابی تیم ملی(گلستان) در شهرستان گناوه برگزار شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94465

نظـــرات شمـــا