کد خبر : 94347       تاریخ : 1396/08/24 13:59:13
تخصیص۴۰ میلیارد ریال برای ساخت بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر :

تخصیص۴۰ میلیارد ریال برای ساخت بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان

پیغام: معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ۴۰ میلیارد ریال برای ساخت بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان به‌عنوان یکی از بیمارستان‌های قدیمی استان بوشهر تخصیص یافت.

به گزارش «پیغام» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، ایرج بیژنی با تاکید بر تسریع در ساخت این مرکز درمانی بیان کرد: برنامه‌‌ریزی لازم برای ساخت بیمارستان 17 شهریور برازجان انجام شده و ساخت این بیمارستان از  اولویت‌های مهم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.

وی خاطرنشان کرد: بیمارستان 17 شهریور برازجان از قدیمی‌ترین بیمارستان‌های استان بوشهر است که در حادثه آتش‌سوزی سال 94 به‌طور کامل تخریب شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به ساخت مجدد این بیمارستان تصریح کرد: عملیات ساخت بیمارستان 17 شهریور برازجان با زیربنای 20 هزار مترمربع با 240 تخت بستری در شش طبقه آغاز شده است.

وی ادامه داد: با پیگیری‌های صورت گرفته 88 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت این بیمارستان در هیات دولت تصویب شد و ساخت آن شهریور ماه امسال آغاز شد.

بیژنی با اشاره تخصیص 40 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت بیمارستان برازجان تصریح کرد: این مبلغ از طرف سازمان برنامه و بودجه به حساب دانشگاه علوم پزشکی بوشهر واریز شده که امیدواریم با تزریق آن، اجرای این طرح شتاب و سرعت بیشتری بگیرد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94347

نظـــرات شمـــا