کد خبر : 94343       تاریخ : 1396/08/24 13:44:44
استان بوشهر بیشترین سهم را در اشتغال پارس جنوبی داشته باشد
استاندار بوشهر:

استان بوشهر بیشترین سهم را در اشتغال پارس جنوبی داشته باشد

پیغام:استاندار بوشهر گفت: مردم استان بوشهر باید بیشترین سهم را در اشتغال صنایع و شرکت‌های مستقر در پارس جنوبی داشته تا مشکل بیکاری در استان رفع شود.

به گزارش«پیغام» به نقل از مهر، عبدالکریم گراوند در نشست با اهل سنت شهرستان عسلویه اظهار داشت: در استان بوشهر شاهد وحدت و تعامل بسیار خوبی بین اقشار مختلف هستیم و وحدت شیعه و سنی در این استان زبانزد است.

وی به دسیسه‌ها و برنامه‌های دشمن برای ایجاد نفاق و گسترش دشمنی بین مسلمانان اشاره کرد و ادامه داد: در نقاط مختلف استان بوشهر از جمله عسلویه شاهد وحدت و همدلی مناسبی بین اهل سنت و تشیع هستیم.

استاندار بوشهر از تلاش ویژه برای رفع مشکلات مردم در نقاط مختلف استان خبر داد و اضافه کرد: در آینده نزدیک سفرهای شهرستانی در نقاط مختلف استان برگزار می‌شود که مشکلات و مطالبات مردم در شهرستان‌های استان بوشهر با ملاقات حضوری بررسی می‌شود.

وی از بررسی موضوعات مختلف شهرستان عسلویه در نشست با فرماندار و مسئولان این شهرستان خبر داد و بیان کرد: در سفر به شهرستان عسلویه، با مسئولان و مردم این شهرستان نشست‌هایی را خواهیم داشت و مسائل و مشکلات مختلف بررسی می‌شود.

گراوند با اشاره به استقرار صنایع عظیم نفت و گاز و پتروشیمی در شهرستان عسلویه، افزود: استان بوشهر میزبان این صنایع است و باید سهم مناسبی از آنها داشته باشد که یکی از موضوعات و مطالبات مردم موضوع اشتغال است که جوانان استان باید به صورت ویژه دیده شوند.

وی با بیان اینکه موضوع اشتغال در عسلویه به صورت ویژه بررسی می‌شود، خاطرنشان کرد: مردم استان بوشهر باید بیشترین سهم را در اشتغال صنایع و شرکت‌های مستقر در پارس جنوبی داشته تا مشکل بیکاری در استان رفع شود.

استاندار بوشهر از برنامه‌ریزی برای توسعه زیرساخت‌های بندری و افزایش ظرفیت پهلوگیری شناورها در بنادر استان، تصریح کرد: ساماندهی ته لنجی و بهبود معیشت ساحل نشینان را با جدیت دنبال می‌کنیم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94343

نظـــرات شمـــا