کد خبر : 94330       تاریخ : 1396/08/24 11:57:45
 فرستنده های تلویزیونی در دیلم بوشهر دیجیتال می شود

فرستنده های تلویزیونی در دیلم بوشهر دیجیتال می شود

پیغام: مدیرکل صداوسیمای استان بوشهر گفت: فرستنده های تلویزیونی دیلم این استان از آنالوگ به دیجیتال تبدیل و به عنوان یک هدیه رسانه ای به مردم این شهرستان در هفته وحدت امسال تجهیز و افتتاح می شود.

به گزارش«پیغام» به نقل از ایرنا، سیدحسین ناظر روز چهارشنبه درجلسه شورای اداری این شهرستان افزود: باتوجه به اینکه بیش از 250 شبکه تلویزیونی بیگانه علیه نظام جمهوری اسلامی درحال فعالیت هستند، خانواده ها و بویژه نوجوانان و جوانان را باید برای استفاده از شبکه های داخلی تشویق کنیم .

وی، انعکاس اخبار از دستاوردها و خدمات نظام و دولت را وظیفه همه رسانه ها دانست وگفت: انعکاس نیافتن خبر واطلاع رسانی ازخدمات دولت ونظام خیانت به کشور وانقلاب است.
ناظر گفت: یکی ازاهداف و برنامه های این مرکز حضور برنامه های صدا وسیما در شهرستانهاست و برای این امر استان باید سهم بسزایی ایفا کند.
وی با تاکید بر سواد رسانه ای و بالابردن فهم مشترک از خبر واطلاع رسانی تاکید کرد: درصورت تهیه مکان و تجهیزات دراولین فرصت دفتر خبرصداوسیما درشهرستان دیلم دایر خواهد شد.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر خواستار تشکیل شورای خبرواطلاع رسانی شد و گفت: این سازمان آمادگی دارد دوره های آموزشی برای مسئولان روابط عمومی ادارات درشهرستان ها برگزار کند. 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94330

نظـــرات شمـــا