کد خبر : 94224       تاریخ : 1396/08/21 13:17:15
طرح بازیافت کاغذ در کاکی اجرایی شد
مدیرکل محیط زیست بوشهر:

طرح بازیافت کاغذ در کاکی اجرایی شد

پیغام: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: طرح بازیافت کاغذ در مدارس، ادارات و منازل شهر کاکی شهرستان دشتی با حضور مسئولان در یکی از مدارس این شهر آغاز شد.

به گزارش»پیغام» به نقل از محیط زیست بوشهر، حسین دلشب اظهار داشت: در سال‌های اخیر نسبت به اهمیت توجه به مدارس و آموزش محیط زیستی به کودکان در سطح جامعه بسیار بالا رفته و به همین دلیل طرح‌های خلاقانه‌ای که در فضای مدارس می‌توانند شکل بگیرند و در حفاظت از محیط زیست تاثیر گذار شوند بیشتر شده است.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر بیان داشت: نقش سمن ها و انجمنهای مردم نهاد نیز بسیار پر اهمیت شده و به عنوان گروه هایی متخصص و آگاه در سطح جامعه به روشنگری و آموزش دغدغه های زیست محیطی مشغول شده اند. این رخداد برآمدن سمن های زیست محیطی در عرصه عمومی استان بوشهر از سال ۱۳۹۳ شکل گرفت و خوشبختانه همچنان ادامه دارد.
طرح جمع آوری کاغذهای باطله در سطح مدارس و ادارات بخش کاکی با شعار محوری کاغذ زباله نیست در مدرسه آیت‌اله ریگدان با حضور دانش آموزان، بخشدار کاکی، مدیریت آموزش و پرورش بخش کاکی، ریاست شورای اسلامی شهر کاکی، شهرداری کاکی و اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دشتی برگزار شد.
در این مراسم مقرر شد با تهیه سطل‌های مخصوص در مدارس شهر کاکی و تعدادی از ادارات، همه کاغذهای باطله توسط شهرداری جمع آوری و به مراکز بازیافت انتقال داده شود.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94224

نظـــرات شمـــا