کد خبر : 94213       تاریخ : 1396/08/21 10:12:05
تکذیب انتقال تجهیزات پزشکی بیمارستان دیر

تکذیب انتقال تجهیزات پزشکی بیمارستان دیر

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر انتقال دستگاه سونوگرافی بیمارستان امام هادی(ع) دیر به بیمارستان زینبیه خورموج را تکذیب کرد.

به گزارش«پیغام» به نقل ازخبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، احمد آخوندی با تقدیر از حساسیت شهروندان نسبت به حوزه سلامت شهرستان دیر بیان کرد: اساساً دستگاه سونوگرافی در بیمارستان امام هادی(ع) دیر وجود نداشته است که به بیمارستان زینبیه خورموج منتقل شود.

وی افزود: اقدامات خوبی توسط مسئولان شهرستان برای تأمین تجهیزات بیمارستان امام هادی(ع) دیر صورت گرفته است و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز نهایت همکاری و تلاش را در این زمینه داشته است.

سرپرست شبکه بهداشت دیر با بیان اینکه بیش از ۳۰۰میلیارد ریال برای ساخت و تجهیز بیمارستان دیر هزینه شده است تصریح کرد: اقدامات خوبی برای رفع مشکلات و تأمین تجهیزات مورد نیاز  این بیمارستان صورت گرفته است که مردم در آینده نزدیک شاهد آن خواهند بود.

وی با اشاره به نوپا بودن بیمارستان دیر خاطرنشان کرد: مردم طی چند ماهی که از افتتاح آن می‌گذرد از خدمات فاز یک این بیمارستان بهره‌مند شده‌اند و در فاز ۲ نیز که در آینده افتتاح می‌شود زایشگاه راه‌اندازی خواهد شد و بخش‌های زنان و داخلی مردان فعال می‌شود.

آخوندی با بیان اینکه هر ماه حدود هزار نفر از خدمات بیمارستان دیر بهره‌مند می‌شوند افزود: با افتتاح این بیمارستان۶۰ نفر پزشک، پرستار، ماما و کادر پیراپزشکی و پشتیبانی جذب بیمارستان شده‌اندکه با توسعه قسمت‌های دیگر به تعداد این نیروها افزوده می‌شود.

وی با اشاره به شایعه جابجایی و انتقال تخت‌های آی سی یو و سی‌سی‌یو بیمارستان گفت: شهروندان می‌توانند برای اثبات کذب بودن این ادعا با حضور در بیمارستان دیر از اتاق مربوط بازدید کنند.

سرپرست شبکه بهداشت دیر گفت: با توجه به اینکه بیمارستان امام هادی (ع) در شهر بردستان ساخته ‌شده است لازم است شورای شهر نسبت به فراهم‌سازی زیرساخت‌های حمل‌ونقل شهری برای جابجایی و دسترسی آسان شهروندان به خدمات این بیمارستان اقدام لازم انجام دهند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94213

نظـــرات شمـــا