کد خبر : 94209       تاریخ : 1396/08/21 09:48:18
مخالفت با نصب دکل‌های جدید مخابراتی در مناطق مسکونی بوشهر
نایب‌رئیس شورای شهر بوشهر مطرح کرد:

مخالفت با نصب دکل‌های جدید مخابراتی در مناطق مسکونی بوشهر

پیغام:نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر از نصب دکل‌های جدید مخابراتی در مناطق مسکونی بوشهر انتقاد و مخالفت خود را اعلام کرد.

به گزارش «پیغامم به نقل از مهر، مهرزاد آسایش صبح یکشنبه در نشست اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر ضمن انتقاد به نصب دکل‌ها و آنتن‌هایی مخابراتی در سطح شهر بوشهر گفت: نصب اینگونه دکل‌ها در فاصله نزدیک به واحدهای مسکونی و پارک های ما اثرات سوء و مخربی دارد.

وی در مخالفت با لایحه شهرداری با نصب تعدادی از دکل‌های مخابراتی یک اپراتور در سطح شهر بیان کرد: مطالعات علمی نشان داده دکل های BTS که در مناطق مسکونی تعبیه شده اند، امواج الکترومغناطیسی فراوانی را از خود ساطع می کنند.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر خاطرنشان کرد: این امر می تواند موجب بروز مشکلات خونی و مغزی برای ساکنانی که در میدان مغناطیسی تاثیر گذار این امواج زندگی می کنند، شوند.

آسایش ادامه داد: از طرفی مطالعات علمی پژوهشگران، خبر از خطرات جبران ناپذیر تشعشعات الکترومغناطیسی دکل های مخابرات می دهند.

وی افزود: ما نباید سلامت شهروندان بوشهری را فدای دکل‌های مخابراتی و درآمد اندکی که برای شهرداری خواهد داشت کنیم از این رو من با ایجاد این تاسیسات در پارک‌ها و اماکن عمومی که سلامت شهروندان ما را به خطر می‌اندازد مخالفم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94209

نظـــرات شمـــا