کد خبر : 94166       تاریخ : 1396/08/20 10:38:00
مسابقات شطرنج مدارس گناوه برگزار شد

مسابقات شطرنج مدارس گناوه برگزار شد

پیغام: مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناوه گفت: مسابقات شطرنج دختران با شرکت ۹ مدرسه و شطرنج پسران با حضور ۱۶ مدرسه برگزار شد.

به گزارش«پیغام» به نقل از مهر؛ اسکندر احمدی صبح شنبه در حاشیه مسابقات شطرنج در گناوه اظهار داشت: مسابقات شطرنج دختران مدارس گناوه با شرکت ۹ مدرسه حضرت زهرا، حضرت معصومه، حضرت رقیه، ریحانه، زهره، نرگس، معرفت، سمیه و دکتر علی شریعتی در سالن ورزشی هنرستان هاجر برگزار شد که این مسابقات به روش سویسی در ۵ دور انجام گرفت.

وی افزود: در پایان این مسابقات مدرسه شاهد حضرت رقیه با مربیگری معصومه بهمنیاری، مدرسه حضرت معصومه با مربیگری حدیث موسوی و مدرسه نرگس با مربیگری حکیمه گودرزی مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

احمدی تصریح کرد: مسابقات شطرنج پسران مدارس گناوه نیز با حضور ۱۶ مدرسه دکترحسابی، آینده سازان جنوب، شهیدبهروزی، نبوت، شهید فریدون زنگی، شهیدارجمند، حرخسروی، شهید ثقفیان، کوشا، امام حسن مجتبی، سینا، امیرالمومنین، بلال، یاسین، حضرت امیر، سلمان فارسی برگزار شد که در رقابتی حساس و فشرده به روش سویسی در ۵ دور انجام گرفت.

وی بیان داشت: در پایان مدرسه دکتر حسابی با مربیگری حمید مال الهی، مدرسه شهید بهروزی با مربیگری حسین سعیدی و مدرسه نبوت با مربیگری حسن توسلی مقام‌های اول تا سوم مدارس ابتدایی گناوه را کسب کردند.

احمدی اظهار داشت: این اولین مسابقه ورزشی مدارس شهرستان گناوه بود و به دنبال آن مسابقات تنیس روی میز، دو و میدانی، فوتسال، طناب زنی، بازی های بومی و محلی، والیبال، هندبال و بسکتبال در مقاطع مختلف تحصیلی برگزار خواهد شد.

ناهید غلامی مسئول انجمن شطرنج مدیریت آموزش و پرورش گناوه گفت: مسابقات در دو بخش پسران و دختران برگزار شد که سطح مسابقات نسبت به سال های گذشته بسیار بالاتر بود.

وی افزود: نفرات برتر و مستعد را قطعا به هیئت شطرنج شهرستان معرفی خواهیم کرد تا در آینده بتوانند رشد و پیشرفت بیشتری داشته باشند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94166

نظـــرات شمـــا