کد خبر : 94128       تاریخ : 1396/08/17 13:22:41
اجازه سنگ‌اندازی در مسیر تولید و اشتغال استان بوشهر را نمی‌دهیم
استاندار بوشهر:

اجازه سنگ‌اندازی در مسیر تولید و اشتغال استان بوشهر را نمی‌دهیم

پیغام:استاندار بوشهر از تلاش و برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان خبر داد و گفت: اجازه سنگ‌اندازی در مسیر تولید و اشتغال استان بوشهر را نمی‌دهیم.

به گزارش«پیغام» به نقل از مهر، عبدالکریم گراوند صبح چهارشنبه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اظهار داشت: در راستای توسعه اشتغال و تولید در استان بوشهر از همه ابزارها استفاده خواهیم کرد.

وی حمایت از واحدهای تولیدی در استان بوشهر را به عنوان یک اولویت بسیار مهم دانست و اضافه کرد: برای رفع مشکلات موجود در این واحدها همه دستگاه‌های مرتبط باید همکاری لازم را داشته باشند.

استاندار بوشهر تصریح کرد: همه تلاش خود را برای تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر به کار خواهیم گرفت و اگر ببینیم دستگاهی در این مسیر مانع‌تراشی می‌کند بدون اغماض برخورد خواهیم کرد و اجازه سنگ‌اندازی در این مسیر را نمی‌دهیم.

لزوم همراهی بانک‌ها

وی خواستار مشارکت و همراهی و همکاری بانک‌های استان برای رفع مشکلات نقدینگی واحدهای صنعتی و تولیدی شد و بیان کرد: باید با همکاری مناسب مانع از زمین‌گیر شدن واحدهای تولیدی استان شویم.

گراوند یکی از اولویت‌های مهم را حل مشکلات واحدهای نیمه تمام با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی و واحدهای تولیدی کوچک و متوسط دانست و ادامه داد: باید برای تامین نقدینگی واحدهای تولیدی همکاری خوبی از سوی بانک‌ها صورت گیرد.

وی خواستار نقش‌آفرینی بانک‌های خصوصی در زمینه رفع مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی شد و افزود: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید باید برای حل مشکلات واحدهای تولیدی، افزایش راندمان تولید و فراهم شدن اشتغال تلاش ویژه‌ای داشته باشد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94128

نظـــرات شمـــا