کد خبر : 93251       تاریخ : 1396/07/19 13:58:20
امشب؛ پنجمین جام قهرمانی در دستان بوشهری‌ها
لیگ برتر فوتبال ساحلی؛

امشب؛ پنجمین جام قهرمانی در دستان بوشهری‌ها

پیغام: جام قهرمانی لیگ برتر فوتبال ساحلی امشب به تیم پارس جنوبی بوشهر اهدا می‌شود.

به گزارش «پیغام» به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر؛ پارس جنوبی بوشهر امشب در حالی در آخرین دیدار دهمین دوره لیگ برتر فوتبال ساحلی میزبان شهرداری بندرعباس خواهد بود که پیش از این، قهرمانی اش در این دوره از رقابت‌ها مسجل شده بود.

 

این دیدار ساعت 20 امشب در دهکده گردشگری بوشهر برگزار می‌شود و پس از آن، جام قهرمانی به پارس جنوبی بوشهر اهدا خواهد شد. این بازی از شبکه ورزش و شبکه استانی صداوسیمای بوشهر به صورت زنده پخش خواهد شد.

تیم پارس جنوبی بوشهر در 9 دوره گذشته لیگ برتر فوتبال ساحلی، چهار قهرمانی، چهار نائب قهرمانی و یک مقام سومی به دست آورده و پرافتخارترین تیم در فوتبال ساحلی ایران است.

سرپرست تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر گفت: فصلی سخت اما با قدرت را پشت سر گذاشتیم و خدا را شکر که توانستیم به قهرمانی برسیم تا همچنان پرافتخارترین تیم فوتبال ساحلی ایران باشیم.

اکبر فرید افزود: برای مراسم قهرمانی از ساکت دبیر کل فدراسیون فوتبال،خانم شهریاری رئیس کمیته فوتبال ساحلی و مارکو اوکتاویو سرمربی برزیلی تیم ملی ایران دعوت کرده‌ایم و امیدواریم که در این مراسم شرکت کنند.

وی همچنین از تماشاگران خونگرم بوشهری دعوت کرد امشب در مراسم قهرمانی تیم شهرشان حضور یابند.

پارس جنوبی بوشهر که در این فصل از هدایت مسلم مسیگر سرمربی- بازیکن باتجربه خود بهره می‌برد، در 19 بازی گذشته، 17 پیروزی و دو شکست داشته، که حاصل آن 50 امتیاز است.

بازیکنان این تیم یک پای تیم ملی فوتبال ساحلی هستند به طوری که در آخرین اردوی تیم ملی که 14 تا 17 مهر برگزار شد، 8 بازیکن از 17 بازیکن دعوت شده، از تیم پارس جنوبی بوشهر بودند.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=93251

نظـــرات شمـــا