کد خبر : 93190       تاریخ : 1396/07/18 13:48
جلسه نماینده دشتی و تنگستان درباره مشکل شهر کاکی+عکس

جلسه نماینده دشتی و تنگستان درباره مشکل شهر کاکی+عکس

پیغام: نماینده شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: ساماندهی وضعیت ثبت زمین و مسکن مردم شهر کاکی شهرستان دشتی تسریع شود.

به گزارش «پیغام» به نقل از روابط عمومی دفتر این نماینده؛ سید کمال الدین شهریاری گفت: تعیین تکلیف نشدن چندین ساله وضعیت ثبت شمار زیادی از املاک مسکونی شهر کاکی، مشکلات متعددی را برای مردم این شهر ایجاد کرده است.

وی بیان کرد: بیش از 24 هکتار از زمین هایی که در دهه 1360 توسط بنیاد مسکن به مردم واگذار شده بطور مجدد بعد از شهر شدن کاکی از طرف منابع طبیعی به وزارت راه و شهرسازی واگذار شده و اکنون چندین سال است مردم این شهر دچار مشکل ثبت زمین و منازل مسکونی خود هستند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: برای بررسی این موضوع نشستی با حضور مدیران کل استانی و رئیسان ادارات شهرستان دشتی و سازمان ملی زمین و مسکن برگزار و در مورد نحوه حل این مساله بحث و تبادل نظر شده است.

وی افزود: مقرر شده تمامی مستندات، مدارک و نقشه های این واگذاری ها توسط دستگاه های اجرایی ذیربط در استان تهیه شده و در اختیار سازمان ملی زمین و مسکن قرار گیرد.

شهریاری افزود: امیدواریم با تسریع دستگاه های اجرایی استان بوشهر در این زمینه، هر چه زودتر نحوه ثبت این املاک تعیین تکلیف شود و مردم شهر کاکی از این بلاتکلیفی چندین ساله رهایی یابند.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=93190

نظـــرات شمـــا