کد خبر : 93183       تاریخ : 1396/07/18 13:32:21
همایش طلایه داران فرهنگ ترافیک در بوشهر +عکس

همایش طلایه داران فرهنگ ترافیک در بوشهر +عکس

پیغام: همایش طلایه داران فرهنگ ترافیک به مناسبت هفته نیروی انتظامی در بوشهر برگزار شد.

به گزارش«پیغام» به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، پلیس راهور استان بوشهر صبح سه‌شنبه در این آئین با گرامیداشت هفته ناجا، اظهار داشت: پلیس راهور در خصوص تعامل و آموزش در مدارس در مقاطع مختلف تحصیلی برنامه‌های ویژه‌ای دارد و آموزش با جدیت دنبال می‌شود.

سرهنگ قدرت‌الله کشکولی به جایگاه ویژه آموزش در بین دانش آموزان اشاره کرد و گفت: با توجه به شاخص‌ها و آمارها، نقش آموزش تئوری و عملی و آموزش دانش‌آموزان در کاهش تلفات ناشی از تصادفات به خوبی ملموس است.

وی خاطرنشان کرد: به صورت مستمر برنامه‌های اموزشی به صورت تئوری و عملی را در دستور کار داریم و تلاش داریم تا با نهادینه‌سازی فرهنگ ترافیک، زمینه را برای کاهش حوادث در این بخش فراهم سازیم.

همایش همیاران پلیس با عنوان طلایه داران ترافیک با حضور رئیس و کارکنان پلیس راهور استان، جمعی از روسا و معاونان ادارات و سازمان‌های نظامی و سازمان های مرتبط از جمله آموزش و پرورش برگزار شد.

این همایش با شرکت بیش از ۴۰۰ نفر از دانش آموزان دختر و پسر و معلمان دوره ابتدائی و با حضور سرگرد سیار ثابت بازرس ویژه اعزامی از ناجا در محل سالن همایش‌های کانون پرورشی کودکان و نوجوانان استان بوشهر برگزار شد.

 

 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=93183

نظـــرات شمـــا