کد خبر : 93177       تاریخ : 1396/07/18 13:17:15
گشایش نمایشگاه آشنایی با تهدیدهای فضای مجازی در بوشهر

گشایش نمایشگاه آشنایی با تهدیدهای فضای مجازی در بوشهر

پیغام: نمایشگاه آشنایی با تهدیدهای فضای مجازی روز سه شنبه در آیینی با حضور شماری از مسئولان استانی در فرهنگسرای محله عالی آباد شهر بوشهر گشایش یافت.

به گزارش «پیغام»؛ رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بندر بوشهر در این ارتباط در گفت و گو با ایرنا گفت: این نمایشگاه از امروز به مدت سه روز و در 2 نوبت صبح و عصر پذیرای بازدیدکنندگان است.

فاطمه صفری زاده با اشاره به اینکه شماری پوستر دربرگیرنده پیام های مهم برای استفاده مجازی در این در معرض دید گذاشته شده است بیان کرد: این نمایشگاه در نوبت صبح از ساعت 8 تا 12 و در نوبت عصر از ساعت 16 تا 20 برای بازدید عموم شهروندان آزاد است.
وی در ارتباط با هدف از برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: با توجه به استفاده روزافزون از فضای مجازی این نمایشگاه را برگزار کردیم.
صفری زاده ادامه داد: این افزایش استفاده شهروندان را در معرض آسیب هایی قرار داده که نیاز دیده شد با برپایی این نمایشگاه شهروندان نسبت به مخاطرات فضای مجازی آشنایی کافی پیدا کنند.
وی گفت: در فرهنگ سرای عالی آباد شهر بوشهر به فراخور مناسبت های مختلف نماشگاه هایی برپا می شود که این نمایشگاه نیز به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و با همکاری این نیرو برپا شد


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=93177

نظـــرات شمـــا