کد خبر : 93143       تاریخ : 1396/07/17 10:34:00
 پلیس و مدیریت شهری دو بازوی حفظ امنیت و آرامش هستند
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر :

پلیس و مدیریت شهری دو بازوی حفظ امنیت و آرامش هستند

پیغام: رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: ارتقای امنیت شهری و اجتماعی حاصل تعامل ناجا و مدیریت شهری است.

به گزارش «پیغام»؛ ابوذر دهدار در نشست اعضای شورا و شهردار با فرمانده انتظامی استان بوشهر ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: کسب رتبه‌های کشوری فرماندهی انتظامی استان از جمله رتبه سه امنیت کشور حاصل زحمات فرماندهی و کارکنان خدوم نیرو ی انتظامی استان بوشهر است.
وی اضافه کرد: ارتقای امنیت شهری، اجتماعی، ترافیک شهری  و مبلمان شهری از زمینه‌های تعامل شورا و شهرداری با نیروی انتظامی است که ما آماده تعامل بیشتر در این زمینه هستیم.
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر با اشاره به اهمیت تعامل و همکاری پلیس و مجموعه مدیریت شهری، خاطرنشان کرد: پلیس و مدیریت شهری دو بازوی حفظ امنیت و آرامش هستند.
وی افزود: همان‌گونه که پلیس متولی ایجاد و ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح جامعه است، شهرداری هم با اقدامات مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی خود در زیباسازی مبلمان شهری، نقش مهمی در نشاط اجتماعی دارد که زمینه ساز رضایت‌مندی بیشتر شهروندان در راستای شهروند سالاری و افزایش ارتقاء امنیت اجتماعی در جامعه است.
دهدار با قدردانی از زحمات سرهنگ کشکولی فرمانده پلیس راهور استان گفت: هر طرح و برنامه‌ای در حوزه ترافیک وجود داشته باشد بدون تعامل شهرداری و نیروی انتظامی به نتیجه نمی‌رسد و این درخواست را از شما برای ارائه دستور ویژه در این خصوص در نیروی انتظامی داریم.


 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=93143

نظـــرات شمـــا