کد خبر : 93113       تاریخ : 1396/07/16 13:34:5
کشف 1217کیلوگرم تریاک در عسلویه
فرمانده انتظامی استان بوشهر:

کشف 1217کیلوگرم تریاک در عسلویه

پیغام:فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ماموران این فرماندهی شنبه شب در یک عملیات یک هزار و 217 کیلوگرم تریاک در عسلویه این استان کشف کردند.

به گزارش«پیغام»، سردار خلیل واعظی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: اشراف اطلاعاتی پلیس با تاکید بر برخورد با سرشاخه های بزرگ حمل و دپوی مواد مخدر در حوزه استحفاظی شهرستان عسلویه منجر به شناسایی این محموله بزرگ مواد مخدر شد.
وی بیان کرد: در این ارتباط با حضور فرمانده انتظامی شهرستان، تیم عملیاتی پلیس متشکل از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، آگاهی و دیگر عوامل انتظامی تشکیل و مسیر حرکت قاچاقچیان تحت کنترل قرار گرفت.
واعظی ادامه داد: هنگامی که قاچاقچیان با استفاده از تاریکی هوا قصد انتقال مواد مخدر را داشتند در تور عملیاتی پلیس قرار گرفته و بدون توجه به دستور پلیس اقدام به فرار کردند اما با تنگ شدن حلقه محاصره توسط پلیس و مسدود شدن مسیر، خودروی حامل بار متوقف و محموله موادمخدر به میزان یک تن و 217 کیلوگرم تریاک کشف شد.
وی یادآور شد: در این عملیات 2 دستگاه خودرو و موتورسیکلت توقیف اما قاچاقچیان با استفاده از تاریکی شب موفق به فرار شدند که پیگیری برای شناسایی و دستگیری آنها ادامه دارد.
واعظی افزود: در 6 ماه نخست سال جاری نیز حدود پنج تن موادمخدر در استان بوشهر کشف و 35 باند تهیه و توزیع موادمخدر در این استان متلاشی شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=93113

نظـــرات شمـــا