کد خبر : 93109       تاریخ : 1396/07/16 11:32:53
برگزاری جشنواره قصه‌گویی در بوشهر+عکس

برگزاری جشنواره قصه‌گویی در بوشهر+عکس

پیغام: بیستمین جشنواره قصه‌گویی مراکز فرهنگی، هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر برگزار شد و نفرات برگزیده معرفی شدند.

به گزارش «پیغام»؛ زهره عالی‌نسب مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره قصه‌گویی در بوشهر اظهار داشت: یکی از ابزارهای بسیار پرقدرت و موثر در نظام آموزشی، قصه‌گویی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی به جذابیت‌های بالایی جشنواره قصه‌گویی اشاره کرد و ادامه داد: استفاده از ابزار قصه‌گویی نقشی بسیار مهمی در توانمندسازی و افزایش خلاقیت در کودکان و نوجوانان داشته باشد.

 

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر با تاکید بر اینکه در زمینه قصه‌گویی باید کار زیربنایی انجام شود، ادامه داد: اهداف و برنامه‌های مشخصی را در کانون دنبال می‌کنیم و دنبال بیلان کاری کاذب نیستیم.

وی از تقویت ذهن کنجکاو و جستجوگر به عنوان یکی از اهداف برگزاری جشنواره قصه‌گویی نام برد و افزود: تقویت تخیل و رشد تفکر منطقی و تفکر انتقادی، هویت ملی و مذهبی در این برنامه‌ها دنبال می‌شود.

عالی‌نسب بیان کرد: در بیستمین جشنواره قصه‌گویی مراکز فرهنگی، هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر از بین ۱۷ مربی شرکت‌کننده، سه نفر به عنوان مربیان برگزیده انتخاب شدند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر ادامه داد: در بخش آزاد یک نفر از دو شرکت کننده انتخاب شد و یک نفر هم در بخش رضوی برگزیده شد.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=93109

نظـــرات شمـــا