کد خبر : 92641       تاریخ : 1396/06/29 09:52
مدارس فرسوده شهرستان دشتی نوسازی می شوند
مدیر آموزش وپرورش دشتی:

مدارس فرسوده شهرستان دشتی نوسازی می شوند

پیغام: مدیر آموزش وپرورش شهرستان دشتی با بیان اینکه مدارس فرسوده شهرستان دشتی نوسازی می شوند، گفت: عملیات اجرایی سه مدرسه ۱۲ کلاسه تا پایان سال در شهر خورموج آغاز می شود.

به گزارش «پیغام»؛ احمد طیبیان در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: در کنار اعتبارات دولتی در این مدت خیرین نیز به خوبی ایفا نقش کردند و چندین مدرسه در سطح شهرستان احداث و یا نوسازی کردند.

وی با اشاره به بازگشایی مدارس افزود: تاکنون جلسات متعددی با مدیران برای بازگشایی مدارس برگزار شد و آماده سازی مدارس با همکاری مدیران به شکل مطلوبی در حال انجام شد.

طیبیان ادامه داد: تعمیر و تجهیز مدارس انجام شده است و در فصل تابستان با همکاری بسیج و سپاه در قالب طرح هجرت برخی از تعمیرات مدارس انجام شده است.

وی بیان کرد: یکی از اقدامات صورت گرفته در آستانه بازگشایی مدارس معرفی ادارات معین بوده که هر مدیری با حضور در یکی از مدارس از نزدیک مسائل و مشکلات آن مدرسه را بررسی می کند.

طیبیان تصریح کرد: در چند سال اخیر با عنایت ویژه استاندار بوشهر طرح تقویت بنیه علمی در سطح استان و شهرستان اجرایی شد که امسال نتایج درخشش دانش آموزان دشتی در کنکور سراسری هستیم.

وی گفت: اگر حمایت ها ادامه داشته باشد استعدادهای خوبی در شهرستان است و در هفته گذشته نیز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی مراسم تجلیل از دانش آموزان موفق شهرستان برگزار شد.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان دشتی با بیان اینکه مدارس فرسوده شهرستان دشتی نوسازی می شوند، گفت: عملیات اجرایی سه مدرسه ۱۲ کلاسه تا پایان سال در شهر خورموج آغاز می شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=92641

نظـــرات شمـــا