کد خبر : 92581       تاریخ : 1396/06/26 14:28
داروهای شرکت کیمیاگران غیربهداشتی اعلام شد

داروهای شرکت کیمیاگران غیربهداشتی اعلام شد

پیغام: روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعلام کرد: براساس اعلام سازمان غذا و دارو، فرآورده‌های تولیدی شرکت کیمیاگران راز طبیعت شامل قرص های گیاهی دیابت، فشارخون، لاغری غیرقابل ‌مصرف است.

به گزارش «پیغام» به نقل از ایرنا؛ این روابط عمومی روز شنبه از شهروندان بوشهری خواست پیش از خرید هرگونه فرآورده‌های طبیعی، مکمل، سنتی و گیاهی با کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تماس بگیرند و نسبت به داشتن مجوز بهداشتی و ماهیت مجوز داده ‌شده اطمینان حاصل کنند.

براساس این گزارش، نام محصولات دارای مجوز درسایت رسمی سازمان غذا و دارو به آدرس www.fda.gov.ir در بخش فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل قابل ‌مشاهده است.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزوده است: خرید و فروش فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل نیازمند گرفتن مجوزهای قانونی از طریق اداره کل نظارت و ارزیابی فرآورده‌های طبیعی، سنتی ومکمل سازمان غذا و دارو است.

معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از همه مصرف کنندگان خواست از خرید و مصرف محصول های یاد شده خودداری کرده و در صورت مشاهده این معاونت را در جریان قرار دهند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=92581

نظـــرات شمـــا