کد خبر : 92540       تاریخ : 1396/06/25 14:38
مسابقه شنای آبهای آزاد بازنشستگان در بوشهر برگزار شد

مسابقه شنای آبهای آزاد بازنشستگان در بوشهر برگزار شد

پیغام: همزمان با 25 ذیحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان نخستین مسابقه شنای آبهای آزاد بازنشستگان استان بوشهر در اسکله جفره این بندر برگزار شد.

پیغام: مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان بوشهر گفت: هدف از برگزاری این رقابت ها ایجاد روحیه امید و نشاط در بین بازنشستگان است.

به گزارش«پیغام»، داریوش کشتکار روز شنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: در این دوره از رقابت ها 50 نفر از بازنشستگان استان حضور داشتند که منصورماهینی، رضا مرادی و اسماعیل حفظ الله به ترتیب به عنوان برگزیده انتخاب شدند.
وی اضافه کرد: در زمان حاضر 14 هزار بازنشسته در استان بوشهر زیر پوشش صندوق بازنشستگی کشوری هستند.
کشتکاراظهار کرد: ترغیب و تشویق بازنشستگان و حضور فعال و سازنده در عرصه های مختلف اجتماعی، گردشگری، فرهنگی، علمی و هنری از برنامه های صندوق بازنشستگی کشوری در استان بوشهر است.
وی با اشاره به برگزاری برخی تورهای زیارتی و سیاحتی ویژه بازنشستگان در استان بوشهر گفت: برای رفاه حال بازنشستگان باید این تورها با پرواز انجام شود ولی به دلیل نامناسب بودن برنامه پروازی این امکان در استان وجود ندارند و برای اجرای این برنامه باید به صورت زمینی اقدام شود.
کشتکار همچنین بر ضرورت حمایت دستگاههای اجرایی ازتشکل های بازنشستگی تاکید کرد.
وی امضای تفاهم نامه با اداره کل ورزش و جوانان برای استفاده بازنشستگان از مجموعه های ورزشی موجود در استان را از جمله دیگر اقدام های مفید صندوق بازنشستگی کشوری استان بوشهر عنوان کرد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=92540

نظـــرات شمـــا