کد خبر : 92539       تاریخ : 1396/06/25 14:35
راهیابی دو تیرانداز بوشهری به مسابقات آسیایی

راهیابی دو تیرانداز بوشهری به مسابقات آسیایی

پیغام: رئیس هیات تیراندازی بوشهر گفت: با برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی 2 تیرانداز بوشهری به رقابتهای آسیایی ژاپن راه پیدا کردند.

به گزارش«پیغام»؛ حجت الله نوری روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: اردوی انتخابی تیم ملی تیراندازی با حضور برترین های تیراندازی کشور هفته جاری در سالن تیراندازی مجموعه آزادی تهران برگزار شد.
وی بیان کرد: برهمین اساس در رده سنی جوانان 'فاطمه کرم زاده' در رشته تفنگ بادی و در رده سنی نوجوانان نیز 'محمد تاجدینی' در رشته تپانچه از استان بوشهر به رکورد مورد نیاز برای راهیابی به رقابتهای قهرمانی آسیا دست یافتند.
نوری ادامه داد: تیراندازان یاد شده در سال جاری، حضور در رقابتهای جهانی آلمان و آذربایجان را تجربه کردند.
وی یادآور شد: رقابت های تیراندازی قهرمانی آسیا آذرماه امسال در ژاپن برگزار می شود.
نوری اظهار کرد: براساس تفاهم نامه هیات تیراندازی با اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر همزمان با آغاز سال تحصیلی، استعدادیابی در زمینه ورزش تیراندازی در سطح مدرسه های استان انجام می شود.
نوری در ارتباط با دیگر برنامه های فراروی هیات تیراندازی نیز گفت: برگزاری رقابتهای تیراندازی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و برگزاری لیگ تیراندازی بزرگسالان ازمهرماه با حضور نمایندگانی از 10شهرستان استان بوشهر از جمله برنامه های این هیات در سالجاری است.
وی یادآور شد: در زمان حاضر شمار تیراندازان استان بوشهر 750 نفر است که از این شمار 400 نفر بانو و مابقی را آقایان تشکیل می دهند


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=92539

نظـــرات شمـــا