کد خبر : 92521       تاریخ : 1396/06/25 13:25
رئیس هیئت کاراته خارگ:شورای شهر خارگ به رشته کاراته این جزیره نگاه ویژه‌ای داشته باشد

رئیس هیئت کاراته خارگ:شورای شهر خارگ به رشته کاراته این جزیره نگاه ویژه‌ای داشته باشد

پیغام:رئیس هیئت کاراته خارگ با اشاره به اینکه رزمی‌کاران جزیره خارگ در مسابقات بین‌المللی افتخار آفریدند، گفت: شورای اسلامی شهر خارگ به این رشته افتخارآفرین در جزیره خارگ نگاه ویژه‌ای داشته باشد.

به گزارش «پیغام»، مرتضی علی‌پور در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به  افتخارآفرینی رزمی‌کاران خارگی در مسابقات بین‌المللی در شیراز اظهار داشت: دومین دوره مسابقات اوپن بین‌المللی کاراته سبک شوتوکان JKS کشور هفته گذشته در شیراز برگزار شد که کاراته‌کاران جزیره خارگ در این مسابقه افتخار آفریدند.
وی با بیان اینکه این مسابقات با حضور شش تیم خارجی،بیست تیم ایرانی و 700 رزمی‌کار برگزار شد افزود:  جزیره خارک در این مسابقات سه نماینده داشت  که در کومیته نوجوانان پوریا منفرد با سه برد مقام  نخست، محمد بندری در کومیته بزرگسالان وزن منفی67  مقام دوم و حسن رفعتی در کومیته جوانان مقام سوم را کسب کردند.
رئیس هیئت کاراته خارگ با اشاره به توانمندی ورزشکاران جزیره خارگ افزود: ورزشکاران جزیره خارگ با داشتن ظرفیت بالا  و توانمندی در بیشتر مسابقات ملی و بین‌المللی حائز رتبه برتر هستند که نیاز به حمایت و پشتیبانی بیشتر است.
علی‌‌پور با قدردانی از توجه مسئولان مستقر در جزیره خارگ به ورزشکاران افزود: از نگاه ویژه مدیرعامل پایانه‌های نفتی،مدیریت عملیات عمومی ، رئیس ورزش و جوانان و رئیس امور ورزش و جوانان بابت همکاری نزدیک و مستمر با هیئت کاراته  خارگ قدردانی می‌شود.
وی اظهار امیدواری کرد که شورای اسلامی شهر خارگ  به این رشته افتخارآفرین در جزیره نگاه ویژه‌ای داشته باشد  و به حرکت  روبه جلوی این رشته در جزیره خارگ کمک کنند.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=92521

نظـــرات شمـــا