کد خبر : 92513       تاریخ : 1396/06/25 10:30:26
آموزش‌دهندگان سوادآموزی بوشهر آموزش می‌بینند
معاون سوادآموزی استان:

آموزش‌دهندگان سوادآموزی بوشهر آموزش می‌بینند

پیغام: معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: زمان ومحل آزمون آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی استان مشخص شد.

به گزارش«پیغام»؛ غلامرضا دانش فر در بازدید از کلاس های سواد آموزی بخش مرکری شهرستان تنگستان گفت: علاوه بر آموزش و مهارت آموزی370 نفر از آموزش دهندگان سواد آموزی، ثبت نام و آموزش ۵۰۰ نفر آموزش دهنده دیگر سواد آموزی توسط جهاد دانشگاهی استان بوشهر صورت می گیرد. 
وی با بیان شعار راهبردی سواد آموزی استان در سال جاری با عنوان "توسعه کیفیت سواد آموزی و مشارکت همگانی" افزود: به منظور توانمندسازی آموزش دهندگان سوادآموزی در استان، ثبت نام،آموزش و آزمون به صورت آنلاین از این آموزش دهندگان از ۲۵شهریور آغازمی شود. 
معاون سوادآموزی استان با اشاره به تفاهم نامه منعقده میان سازمان نهضت سواد آموزی و جهاد دانشگاهی کشور پرداخت و ادامه داد: جهاد دانشگاهی واحد استان با مدیریت جدید آن دارای ظرفیت های بالایی در جهت بالا بردن کیفیت آموزش و توانمدسازی نیروی انسانی آموزشدهندگان دوره های مختلف سوادآموزی است، از همین رو بزودی تفاهم نامه بین دو دستگاه در مرکز، در استان نیز اجرایی می شود.
وی با توصیه به آموزش دهنگان نسبت به زمان اعلام شده برای ثبت نام، آموزش وآزمون، اضافه کرد: تمام مراحل کار از طریق آموزش مجازی جهاد دانشگاهی استان انجام می شود و آموزش دهنده های سواد آموزی نباید در این جهت نگرانی داشته باشند.
دانش فر در بخشی دیگر از سخنانش به وضعیت سواد آموزی در سال جاری در شهرستان تنگستان پرداخت و بیان داشت: تلاش زیادی برای رفع پدیده شوم بی سوادی از چهره این شهرستان انجام شده و در دوره های مختلف سواد آموزی355 نفر تحت پوشش قرار گرفتند.
وی درپایان تأکید کرد و گفت: با وجود تلاش های صورت گرفته هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده ایم و برای خاتمه بی سوادی در تنگستان باید همه دستگاه ها  به کمک آموزش وپرورش بشتابند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=92513

نظـــرات شمـــا