کد خبر : 92482       تاریخ : 1396/06/23 13:29:10
هوای بوشهر گرم و شرجی است
مدیرکل هواشناسی بوشهر:

هوای بوشهر گرم و شرجی است

پیغام: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: همانند روزهای اخیر هوای استان گرم و شرجی خواهد بود.

به گزارش «پیغام»؛ نادر شفیع‌خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر تداوم وزش جریانات گرم و مرطوب جنوبی طی امروز و روزهای آینده است.

وی اضافه کرد: انتظار می‌رود همانند روزهای اخیر هوای استان بوشهر گرم و شرجی باشد و مه صبحگاهی و غبار محلی نیز از پدیده های غالب طی روزهای آینده خواهد بود.

شفیع‌خدایی بیان کرد: از فردا تا اوسط هفته آینده در ساعاتی از عصر و شب شرایط برای افزایش ناپایداری‌های موقت جوی در برخی نقاط استان به‌ویژه نقاط مرتفع شرقی و جنوب شرقی استان فراهم است.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: بنابراین طی این مدت در این نقاط رشد ابر گاهی همراه با وزش باد، رعد و برق و رگبار پراکنده باران دور از از انتظار نیست.

وی ادامه داد: برای ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر کمی تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، مه صبحگاهی و افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود.

شفیع‌خدایی افزود: در این مدت جهت باد غالباً جنوب شرقی تا جنوب غربی با سرعت ۸ تا ۳۰ کیلومتر در ساعت گاهی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا بین ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.

وی گفت: فردا زمان مد اول دریا ساعت دو و ۲۹ دقیقه بامداد، جزر اول ساعت ۱۰ و ۴۶ دقیقه ، مد دوم ساعت ۱۷ و ۵۱ و جزر دوم دریا ساعت ۲۰ و ۴۱ دقیقه خواهد بود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=92482

نظـــرات شمـــا