کد خبر : 92472       تاریخ : 1396/06/23 13:14:15
جشن عاطفه‌ها در ۲۵۰ پایگاه استان بوشهر آغاز شد
همزمان با سراسر کشور؛

جشن عاطفه‌ها در ۲۵۰ پایگاه استان بوشهر آغاز شد

پیغام: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر گفت: جشن عاطفه‌ها همزمان با سراسر کشور، در ۲۵۰ پایگاه ثابت و سیار استان بوشهر آغاز شد.

به گزارش«پیغام» به نقل از مهر، احمد لطفی صبح پنجشنبه در آئین آغاز جشن عاطفه‌ها اظهار داشت: مردم نوع‌دوست استان بوشهر همواره در کمک به نیازمندان پیش‌قدم بوده‌اند و مشارکت بالایی را از سوی مردم شاهد هستیم.

وی اضافه کرد: جشن عاطفه نقش بسیار مهمی در کمک‌رسانی مردم به دانش‌آموزان و افراد نیازمند دارد و مردم با عشق‌ورزی به هم‌نوعان خود حضور و مشارکتی گسترده در این جشن دارند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر با اشاره به حمایت این نهاد از هشت هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز نیازمند، بیان کرد: در قالب جشن عاطفه‌ها مردم کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را برای رفع نیاز این دانش‌آموزان ارائه می‌کنند.

وی خواستار مشارکت مردم در این کار خیر و خداپسندانه شد و ادامه داد: ۲۵۰ پایگاه ثابت و سیار برای جمع‌آوری کمک‌های مردم در جشن عاطفه‌ها در نقاط مختلف استان بوشهر برپا شده است.

لطفی افزود: ۲۰ مرکز نیکوکاری وابسته به کمیته امداد در محلات و شهرهای استان، پایگاه های مقاومت بسیج و ۱۸ دفتر کمیته امداد برای استقرار پایگاه‌های ثابت در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: کد دستوری ستاره ۸۸۷۷ ستاره ۰۷۷ مربع نیز به منظور دریافت کمک های مردمی به طور مستقیم در نظر گرفته شده است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=92472

نظـــرات شمـــا