کد خبر : 92470       تاریخ : 1396/06/23 13:11:15
سالاری: رسیدگی به دانش‌آموزان نیازمند به احساس مسئولیت همگانی تبدیل شود

سالاری: رسیدگی به دانش‌آموزان نیازمند به احساس مسئولیت همگانی تبدیل شود

پیغام: استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به نیازمندی‌های دانش‌آموزان بی‌بضاعت گفت: رسیدگی به دانش‌آموزان نیازمند به احساس مسئولیت همگانی تبدیل شود.

به گزارش «پیغام» به نقل از تسنیم؛ مصطفی سالاری صبح امروز با حضور در مراسم جشن عاطفه‌ها در پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در میدان امام(ره) بوشهر با اشاره به اینکه کارهای خیر و خداپسندانه در جامعه ضروری است اظهار داشت: جشن عاطفه‌ها هم بعد معنوی دارد هم بعدی مادی که بعد معنوی آن به انسان‌ها می‌آموزد نسبت به همنوع خودشان احساس مسئولیت کنند.

 

وی درک نیاز دیگران و  جامعه را از پیامدهای برگزاری جشن عاطفه‌ها دانست و تصریح کرد: این جشن همه اعضای جامعه را به هم پیوسته، وابسته و یکپارچه می‌کند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه حضور در جشن عاطفه‌ها وظیفه انسانی است تاکید کرد:  با حضور در جشن عاطفه‌ها بیش از اینکه به دیگران  کمک می‌کنیم معنویت، سازندگی و روحیه انسان‌ها را تقویت می‌کند.

سالاری با تاکید بر تعمیم روحیه و فرهنگ، یاری رسانی به نیازمندان گفت: با برگزاری اینگونه مراسم که در راستای کمک به همنوعان است ان‌شالله این نوع فعالیت‌‌ها تعمیم یابد تا نیاز جامعه برطرف شود تا همگان بتوانند معیشت خود را تامین کنند و روی پای خودشان بایستند.

وی با بیان اینکه تا زمانی که نیازمندان به کمک دارند باید یاری رسان آنان باشیم افزود: تا زمانی که مستمندان جامعه، به کمک و یاری نیاز دارند باید به آنان کمک کرد که برپایی این جشن، کاری ارزشمند است.

استاندار بوشهر، با تاکید بر احساس مسئولیت نسبت به همنوعان جامعه تصریح کرد:  با توجه به قرار داشتن در آستانه سال تحصیلی جدید، رسیدگی به دانش‌آموزان ن


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=92470

نظـــرات شمـــا