کد خبر : 92469       تاریخ : 1396/06/23 13:09:45
مردم نیکوکار استان بوشهر مشکل دانش‌آموزان نیازمند را رفع کنند
امام جمعه بوشهر:

مردم نیکوکار استان بوشهر مشکل دانش‌آموزان نیازمند را رفع کنند

پیغام: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: مردم نیکوکار استان بوشهر مشکل دانش‌آموزان نیازمند را تامین کنند.

به گزارش«پیغام» به نقل از مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری صبح پنجشبه در مراسم جشن عاطفه‌ها در بوشهر اظهار داشت: در دوره‌های مختلف و در هر زمانی که نیاز بوده مردم استان بوشهر مشارکتی گسترده در کمک به نیازمندان داشته‌اند.

وی ادامه داد: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید هستیم و می‌طلبد که مردم استان بوشهر حضور و مشارکتی گسترده در جشن عاطفه‌ها داشته باشند و برای رفع نیازهای دانش‌آموزان نیازمند وارد عمل شوند.

امام جمعه بوشهر تصریح کرد: باید به گونه‌ای در این عمل خیر کمک و مشارکت کنیم که دانش‌آموزان برای حضور در کلاس‌های درس مشکل و کمبودی نداشته باشند.

وی به تاکید دین اسلام بر لزوم کمک به نیازمندان اشاره کرد و افزود: یکی از سیره‌های اخلاقی و روش ائمه اطهار(ع) کمک به نیازمندان و دستگیری از مستمندان جامعه بوده است.

آیت‌الله صفایی بوشهری از ایجاد فضای همدلی، صفا و صمیمیت در جامعه به عنوان یکی از دستاوردهای رفع مشکلات اقتصادی دیگران یاد کرد و ادامه داد: کمیته امداد برنامه‌های بسیار خوبی برای رفع نیازهای جامعه دارد.

وی خاطرنشان کرد: با برگزاری این جشن عاطفه‌ها و مشارکت‌های مردمی، دانش‌آموزان نیازمند می‌توانند با یک سربلندی و اعتماد به نفس بالایی راهی مدرسه شوند.

جشن عاطفه‌ها همزمان با سراسر کشور، در ۲۵۰ پایگاه ثابت و سیار استان بوشهر آغاز شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=92469

نظـــرات شمـــا