کد خبر : 92448       تاریخ : 1396/06/23 10:37:31
جشن جوانه ها،باعث امید درخانواده های بوشهری شده است

جشن جوانه ها،باعث امید درخانواده های بوشهری شده است

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهرگفت:برپایی جشن جوانه های دانش آموزی موجب امیدآفرینی در جامعه و بین خانواده های این استان شده است.

به گزارش«پیغام» به نقل از ایرنا، عبدالکریم گراوند در آیین تجلیل از 82 دانش آموز ممتاز شهرستان گناوه و منطقه بندرریگ در همایش جوانه های امید افزود: این همایش گوشه ای از نتایج مثبت و اثربخش طرح تقویت بنیه عملی که ایده پرداز و مبتکر آن استاندار بوشهر است.

وی اظهارکرد: ثمره بزرگ این حرکت را در سال های آینده که وقتی فرزندانمان به عنوان مدیران آینده جامعه اسلامی زمام امور را در عرصه های مختلف در دست گرفتند بهتر خواهیم دید.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: هدف و انگیزه این چنین نشست ها و تجلیل از دانش آموزان باید به عنوان یک فرهنگ تکریم علم آموزی در جامعه نهادینه شود و الگوسازی برای سایر نخبگان باشد.
وی افزود: برپایی این برنامه برق شادی را در چهره خانواده ها نمایان کرده و آغازی است برای یک حرکت بزرگ و جهش عملی خوب در استان بوشهر که بتواند جایگاه واقعی خود را در بین استان های کشور بدرستی پیدا کند.
وی با بیان اینکه بدون توجه به آموزش وپرورش که محور توسعه و تربیت و تعلیم است ، کار سایر بخش ها ناقص می ماند، گفت: اگر بخواهیم به توفیقی در جامعه اسلامی دست یابیم در گرو نگاه و توجه خاص به آموزش و پرورش است.
مدیر آموزش وپرورش استان بوشهر هم هدف از برگزاری همایش جوانه های امید را تقدیر از دانش آموزان دارای استعدادهای برتر عنوان کرد و گفت: همایش جوانه های امید در 10 شهرستان این استان با همکاری استانداری، فرمانداریها، شوراها و بخشداریها و دهیاران برگزار شده است.
ناصر کرمی افزود: طرح تقویت بینه علمی که با ایده استاندار بوشهر از 3 سال پیش دراین استان آغاز شده باوجود کارشکنی و سنگ اندازای هایی که مواجه شد نتایج اثربخش و مفیدی بدنبال داشته است.
وی گفت: باتوجه به مفیدبودن این طرح درصددیم که آن را دائمی و گسترده تر و ازجمله در دوره ابتدایی اجرایی کنیم.
در این آیین از 82 دانش آموز ممتاز شهرستان گناوه و منطقه بندرریگ تجلیل شد که به دختران یک قطعه سکه ربع بهار آزادی و پسران حواله دوچرخه اهدا شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=92448

نظـــرات شمـــا