کد خبر : 92390       تاریخ : 1396/06/21 14:11:12
طرح محله‌محوری در بوشهر اجرایی می‌شود
رئیس کمیسون برنامه ، بودجه و حقوقی شورای شهر بوشهر:

طرح محله‌محوری در بوشهر اجرایی می‌شود

پیغام: رئیس کمیسون برنامه ، بودجه و حقوقی شورای شهر بوشهر از اجرای طرح محله‌محوری به منظور افزایش توانمندی و ظرفیت محلات شهر بوشهر خبر داد.

به گزارش«پیغام» به نقل از فارس، کیوان هاشم‌زاده صبح امروز در نشست اعضاء شورای اسلامی شهر بوشهر با خبرنگاران اظهار داشت: کالبد شهری به مانند یک موجود زنده دارای بافت‌های به هم پیوسته است که در کنار فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و تفریحی، محلات در آن نقش و جایگاه مهم و موثری بر عهده دارند.

وی افزود: از این رو طرح محله‌محوری به منظور رسیدگی به امور اجرایی، توسعه متوازن و افزایش ظرفیت محله‌های مختلف و ارتقاء مشارکت شهروندان در امور شهر و احیای هویت فرهنگی و اجتماعی محلات شهر بوشهر در دست تدوین است که پس از نهایی‌شدن به مرکز پژوهش‌های شورا ارجاع داده خواهد شد تا پس از تصویب این طرح عملیاتی شود .

هاشم‌زاده بیان کرد: با توجه به حضور و نقش شورایاران که بازوان اجرایی ما در محلات هستند اجرای طرح محله‌محور به طور حتم سبب رضایت‌مندی شهروندان خواهد شد که در این طرح باید به سمتی حرکت کنیم که همه دستگاه‌ها در راستای خدمات‌رسانی بهتر در محلات حضور فعال داشته باشند .

رئیس کمیسیون برنامه بودجه شورا با قدردانی از زحمات شورایاران محلات شهر بوشهر تصریح کرد: به زودی نشستی با شورایاران محلات جنوبی و شمالی شهر و بررسی مسائل و مشکلات آن مناطق خواهیم داشت.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=92390

نظـــرات شمـــا