کد خبر : 92389       تاریخ : 1396/06/21 14:09
گسترش نشاط اجتماعی در استان بوشهر
معاون استاندار بوشهر مطرح کرد؛

گسترش نشاط اجتماعی در استان بوشهر

پیغام: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی مناسب و اجرای طرح‌های متنوع، نشاط و سلامت خانواده در استان بوشهر گسترش می‌یابد.

به گزارش «پیغام» به نقل از مهر، عبدالکریم گراوند ظهر سه‌شبه در نشست کارگروه بانوان استان بوشهر اظهار داشت: باید با برنامه‌ریزی مناسب در مسیر سلامت خانواده حرکت هوشمندانه داشته باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: نشست‌ها و برنامه‌های ما در راستای رفع مسائل خانواده تنها اداری نیست، بلکه با حضور سازمان‌های مردم نهاد و هم اندیشی با نخبگان این حوزه در راستای توان‌افزایی و تاب‌آوری اجتماعی برگزار می‌شود که در این مسیر گام های ارزشمندی در استان بوشهر برداشته شده است.

وی خاطرنشان کرد: استفاده از توان و مشارکت مردمی در اداره جامعه و بهره گیری از ظرفیت سازمان های مردم نهاد جزو اولویت و سیاست راهبردی دولت تدبیر و امید است و در راستای توانمندی آنان گام های ارزشمندی برداشته شده است.

معاون استاندار بوشهر عنوان کرد: توجه به جوانان و بانوان یکی از اولویت‌های دولت است که در استان بوشهر به این امر توجه ویژه‌ای شده است.

گراوند بیان کرد: باید از ظرفیت جوانان و بانوان به خوبی استفاده شود و زمینه لازم برای آنان در راستای مدیریت‌های موجود کشور آماده کرد.

وی خاطرنشان کرد: در استان بوشهر برای نشاط و سلامت خانواده باید ورزش همگانی به صورت ویژه مورد توجه قرار گرفته شود و با برنامه ریزی مناسب زمینه گسترش و ترویج آن در اولویت قرار گیرد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=92389

نظـــرات شمـــا