کد خبر : 92388       تاریخ : 1396/06/21 14:08
هیچ گزینه‌ای از سوی وزارت کشور برای استانداری بوشهر مطرح نیست
نماینده مردم بوشهر در مجلس:

هیچ گزینه‌ای از سوی وزارت کشور برای استانداری بوشهر مطرح نیست

پیغام: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس صحبت‌ها و پیگیری‌های انجام شده، از سوی وزارت کشور هنوز هیچ گزینه‌ای برای استانداری بوشهر مطرح نیست.

به گزارش«پیغام» به نقل از تسنیم، حجت الاسلام عبدالحمید خدری صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به روند پیگیری گزینه‌‌های معرفی استاندار جدید بوشهر اظهار داشت: مجمع نمایندگان استان بوشهر شب گذشته تا پاسی از شب نشست داشته و گزینه‌های متعددی مطرح شد.

وی از بررسی بیش از 20 گزینه برای پست استانداری بوشهر خبرداد و بیان کرد: بر اساس تصمیم مجمع نمایندگان 20 گزینه مورد بررسی قرار گرفت که 6 گزینه غیربومی و 14 گزینه هم بومی بودند و قرار است تا فردا مجمع نمایندگان استان، 5 یا 6 گزینه نهایی را به وزارت کشور معرفی کند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی از انتصاب استاندار فعلی بوشهر به عنوان استاندار گیلان خبرداد و بیان کرد: انتصاب مصطفی سالاری استاندار فعلی بوشهر در استانداری گیلان نهایی شده و فردا در هیئت دولت مطرح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه استانداری بوشهر به صورت سرپرستی اداره می‌شود خاطر نشان کرد:استانداری بوشهر تا انتصاب استاندار جدید به صورت سرپرستی اداره می‌شود و به احتمال ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر سرپرست استانداری  می‌شود.

خدری با بیان اینکه تاکنون هیچ گزینه‌ای برای استانداری بوشهر مطرح نیست گفت: بر اساس صحبت‌ها و پیگیری‌های انجام شده، از سوی وزارت کشور هنوز هیچ گزینه‌ای برای استانداری بوشهر مطرح نیست.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=92388

نظـــرات شمـــا