کد خبر : 90323       تاریخ : 1396/05/17 12:10:11
مدیر باشگاههای کتاب خوانی دشتی بوشهر مقام اول جشنواره کشوری

مدیر باشگاههای کتاب خوانی دشتی بوشهر مقام اول جشنواره کشوری

پیغام: سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی استان بوشهر گفت: مدیر باشگاههای کتاب خوانی چیستا و گنتار این شهرستان مقام اول جشنواره تجارب برتر تربیتی کشور را کسب کرد.

به گزارش«پیغام»به نقل از ایرنا، حمید زارعی در گفت و گو با ایرنا افزود: لیلی زارعی مدیر باشگاههای کتاب خوانی چیستا دبستان دخترانه فاطمیه ریگدان کاکی و گنتار درازی در ششمین جشنواره کشوری تجارب برتر تربیتی مقام اول کشور را کسب کرد.
وی اضافه کرد: لیلی زارعی از فرهنگیان بخش کاکی و مدیر باشگاههای کتاب خوانی چیستا کاکی و گنتار درازی از مدیران موفق باشگاه های کتاب خوانی شهرستان دشتی هستند.
زارعی بیان کرد: مقاله پژوهشی ارائه شده توسط لیلی زارعی به این جشنواره با موضوع تاثیر باشگاه کتاب خوانی بر مطالعه دانش آموزان بود که پس از کسب مقام برگزیده استانی به مرحله کشوری راه یافت که توانست مقام اول کشور را به خود اختصاص دهد.
وی اظهارکرد: این مقاله درهفت بخش و ١٩ صفحه به تشریح و بررسی، تاثیر و اقدامات انجام شده در باشگاههای کتاب خوانی پرداخته شده است.
زارعی گفت: این جشنواره هر ساله با هدف ارتقای کمی و کیفی دانش و نگرش و مهارت های فرهنگیان در مدارس برای توسعه و تعمیق شبکه تجربیات برگزار می شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=90323

نظـــرات شمـــا