کد خبر : 90274       تاریخ : 1396/05/16 11:27:01
کاهش 24 درصدی تصادفات فوتی درون شهری استان
رئیس پلیس راهور استان بوشهر:

کاهش 24 درصدی تصادفات فوتی درون شهری استان

رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت: در ۴ ماه نخست امسال تصادفات فوتی درون شهری استان بوشهر نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۴ درصد کاهش یافت.

به گزارش«پیغام» به نقل از تسنیم؛ سرهنگ قدرت‌الله کشکولی در جمع خبرنگاران در بوشهر،  با تبریک روز خبرنگار، نقش مهم اصحاب رسانه را در جامعه مهم و تاثیرگذار دانست و اظهار داشت: خبرنگار در عرصه اطلاع رسانی و افزایش آگاهی نقش بی‌بدیلی دارد که در عرصه ترافیک این مهم بیشتر مشهود است.

وی به نقش آموزش و آگاه سازی در حوزه ترافیک  پرداخت و با اشاره به افزایش آگاهی در کاهش تصادفات رانندگی و تخلفات راهنمایی و رانندگی خاطر نشان کرد:  رعایت  قوانین راهنمایی و رانندگی و توجه به اجرای آن در رانندگی نقش مهمی در کاهش تخلفات به ویژه تصادفات دارد که در این عرصه فعالیت‌های مهمی انجام شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر از اجرای سفرهای تابستانی از استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: سفرهای تابستانی از استان بوشهر تا اوائل شهریورماه ادامه دارد که در این راستا در محورهای مختلف استان بوشهر برای افزایش ایمنی جاده‌ها اقدامات لازم صورت گرفته است.

کشکولی از استقرار نیروهای راهور  در نقاط مختلف استان بوشهر خبرداد و افزود:  پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر تمام تجهیزات و نیروهای خود را برای ایمنی بیشتر مسافران و رانندگان در نقاط مختلف  این استان بکارگیری کرده است.

وی، تقویت ایستگا‌ه‌های پلیس راهور در نقاط مختلف استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: در این راستا ضمن تقویت ایستگاه‌های پلیس در مناطق شهری و جاده‌ای استان بوشهر، عوامل نیروهای راهور در معابر شهری و برون شهری مستقر شده‌اند.

رئیس پلیس راهور استان بوشهراز استقرار همیار پلیس در جاده های استان بوشهر  خبر داد و افزود: 25 هزار همیار پلیس برای ایمنی بیشتر مسافران و رانندگان در معابر شهری  و درون شهری استان بوشهر مستقر شده است.

سرهنگ کشکولی با اشاره به کاهش تلفات در تصادفات درون شهری بیان کرد: در چهار ماه نخست امسال، تلفات فوتی در تصادفات درون شهری استان بوشهر نسبت به مدت مشابه سال گذشته 24 درصد کاهش داشته است. 

وی افزود: در این مدت تلفات فوتی تصادفات جاده‌ای استان بوشهر 15 درصد کاهش یافته است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=90274

نظـــرات شمـــا