کد خبر : 89255       تاریخ : 1396/05/15 13:17:15
برای پیشگیری از جرم نباید جزیره‌ای عمل کرد
رئیس دادگستری شهرستان دیّر:

برای پیشگیری از جرم نباید جزیره‌ای عمل کرد

رئیس دادگستری شهرستان دیّر گفت:در پیشگیری از جرم اعتقادی به جزیره‌ای کارکردن نداریم بلکه نیاز است که دیگر دستگاه‌ها و نهادها و خود مردم نیز همکاری لازم داشته باشند.

به گزارش «پیغام»؛ عیسی نوشاد صبح امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اظهار داشت: در نظام جمهوری اسلامی بالاترین شأن مسوولین در خدمتگزاری به مردم است.

وی با بیان این که در پیشگیری از جرم اعتقادی به جزیره‌ای کارکردن نداریم، عنوان کرد: دستگاه قضایی نقش هماهنگ کننده و مدیریت را در این راستا برعهده دارد و نیاز است که دیگر دستگاه‌ها و نهادها و مردم نیز همکاری لازم داشته باشند.

رئیس دادگستری شهرستان دیّر افزود: برای پیشگیری از وقوع جرم به دنبال تشکیل شورای حفاظت از اراضی ، بومی‌سازی و بومی‌گزینی در تمامی زمینه ها، فعال‌کردن ستادهای پیشگیری از جرم در شهرستان و کاهش زمان رسیدگی و اطاله دادرسی هستیم.

وی بیان کرد: ما مردم را به عنوان بندگان خدا می‌دانیم  و تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی از اولویت های کاری ماست.

نوشاد یاد آور شد: در رسیدگی و حل و فصل پرونده‌هایی که به دادگستری شهرستان وارد می‌شود از ظرفیت ریش‌سفیدان استفاده خواهد شد.

رئیس دادگستری شهرستان دیّرگفت: در تضاد و اختلاف پیشرفتی نیست بلکه تمامی دستگاه‌ها  با تعامل سازنده با یکدیگر می‌توانند جامعه را رو به جلو سوق دهند.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=89255

نظـــرات شمـــا