کد خبر : 89253       تاریخ : 1396/05/15 13:13
افتخار آفرینی رزمی‌کاران دشتستانی در مسابقات کیک بوکسینگ استان فارس
مسوول کمیته مسابقات هیات ورزش‌های رزمی استان بوشهر خبر داد:

افتخار آفرینی رزمی‌کاران دشتستانی در مسابقات کیک بوکسینگ استان فارس

مسوول کمیته مسابقات هیات ورزش‌های رزمی استان بوشهر گفت: دو نفر از رزمی‌کاران باشگاه کیک‌بوکسینگ کانون امام خمینی برازجان در مسابقات استانی و سوپرفایت سبک تای‌کیک‌بوکسینگ استان فارس به مقام قهرمانی دست پیدا کردند.

به گزارش«پیغام» به نقل از فارس؛ عبدالرحمان فرزام نماینده کمیته AIKIA آسیا و اروپا در پهنه جنوبی کشور و مسوول کمیته مسابقات هیات ورزش‌های رزمی استان بوشهر امروز صبح در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: مسابقات استانی و سوپرفایت سبک تای‌کیک‌بوکسینگ استان فارس با حضور سیصد نفر شرکت‌کننده از ۱۰ شهرستان به میزبانی هیات ورزش‌های رزمی شهرستان فیروزآباد برگزار شد.

وی افزود: در این مسابقات هفت رزمی‌کار از شهرستان دشتستان حضور داشتند که در نهایت راشد ادهم زهی در وزن ۵۰ کیلوگرم جوانان و محمد سجاد جان‌نثار در وزن ۲۵ کیلوگرم نونهالان با پیروزی بر حریفان خود موفق به کسب مقام اول و دریافت کمربند طلایی شدند.

مسوول کمیته مسابقات هیات ورزش‌های رزمی استان بوشهر تصریح کرد: علیرضا نجفی‌برازجانی در وزن ۵۰ کیلوگرم نوجوانان، مقام دوم و اسماعیل باقرپور در وزن ۴۵کیلوگرم نوجوانان مقام سوم را کسب کردند.

نماینده کمیته AIKIA آسیا و اروپا در پهنه جنوبی کشور درخصوص فعالیت مجموعه باشگاه‌های کیک‌بوکسینگ فرزام در استان‌های بوشهر و فارس بیان کرد: مجموعه باشگاه‌های کیک‌بوکسینگ فرزام از سال 1379 در شهرستان دشتستان فعالیت خود را آغاز کرد و با گسترش فعالیت‌ها و استقبال نوجوانان و جوانان از این رشته رزمی در سطح استان بوشهر تعداد باشگاه‌هایی که با مدیریت اینجانب در جنوب کشور فعالیت می کنند به 6 باشگاه افزایش پیدا کرد.

فرزام اضافه کرد: رزمی‌کاران باشگاه‌های فرزام در مسابقه رزمی فیروزآباد موفق به کسب 5 مقام قهرمانی، 5 مقام دوم و 5 مقام سوم شدند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=89253

نظـــرات شمـــا