کد خبر : 89224       تاریخ : 1396/05/14 14:06
معرفی برترین های مسابقات تنیس روی میز بانوان استان

معرفی برترین های مسابقات تنیس روی میز بانوان استان

رئیس هیات تنیس روی میز استان بوشهر گفت: نفرات برتر مسابقات مسابقات تنیس روی بانوان این استان رده های سنی نوجوانان و جوانان معرفی شدند.

به گزارش «پیغام»؛ خلیل شیخیانی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مسابقات آزاد نوجوانان دختر استان بوشهر با شرکت هشت بازیکن در مجموعه ورزشی شهید صدوقی برگزار شد که در این مسابقات هستی خدری از بوشهر، فاطمه پور جواهری از جم و روبیتا صولتی از دشتستان به ترتیب به عنوان های نخست تا سوم دست یافتند.

وی بیان کرد:در مسابقات آزاد جوانان دختر استان بوشهر نیز هستی خدری از بوشهر، آناهیتا خادم الحسینی از جم و روبیتا صولتی از دشتستان به ترتیب به عنوان های برتر دست یافتند.
شیخیانی ادامه داد: این مسابقات براساس تقویم مشخص شده توسط فدراسیون برگزار شد و با توجه به حضور اکثر بازیکنان در مسافرت براساس تقویم ناگزیر به برگزاری آن بودیم.
وی در بخش دیگری از سخنن خود گفت: در مسابقات طرح جهانی هوبس نیز منا صبحانی خواه، تارا سوری و مبینا صبحانی از استان بوشهر در تیم ملی حضور دارند که مرحله نخست اردوی آمادگی آنها روز گذشته پایان یافت.
شیخیانی بیان کرد: مرحله دوم این اردوها نیز آبان ماه سال جاری برگزار می شود و استان بوشهر تنها استانی است که سه نماینده دارد و هفت استان دیگر کشور تنها یک نماینده در این مسابقات دارند.
وی گفت: با برگزاری مسابقات هوبس سه نفر برتری که از بین 10 نفر کنونی انتخاب می شوند جواز حضور در مسابقات آسیایی و جهانی را دریافت می کنند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=89224

نظـــرات شمـــا