کد خبر : 85988       تاریخ : 1396/03/30 13:31
 300 نفر  در آموزش و پرورش استخدام می شوند

300 نفر در آموزش و پرورش استخدام می شوند

پیغام:معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی با اعلام خبر آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورشگفت: در این مرحله از آزمون استخدامی سال 96، حدود 300 نفر در رشته های شغلی آموزگاری ، دبیری ، هنرآموز،مربی تربیتی و مشاور جذب آموزش و پرورش خواهند شد.

پیغام: معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی با اعلام خبر آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورشگفت: در این مرحله از آزمون استخدامی سال 96، حدود 300 نفر در رشته های شغلی آموزگاری،دبیری،هنرآموز،مربی تربیتی و مشاور جذب آموزش و پرورش خواهند شد.

به گزارش «پیغام» به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛ عبدالناصر غلامی با اشاره به آغاز ثبت نام داوطلبان آزمون استخدامی از 29 خرداد ماه، اظهار کرد: داوطلبین برای ثبت نام در این آزمون می توانند به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org  مراجعه نمایند.

وی ادامه داد: سهمیه استان بوشهر در این آزمون استخدامی 220 نفر می باشد اما به دلیل خالی بودن ظرفیت پذیرش درآزمون استخدامی سال گذشته تعداد 80 نفر سهمیه پذیرش اضافه شد که در نهایت 300 نفر برای خدمت در مناطق 18 گانه استان بوشهر در نظر گرفته شد.

غلامی بر این که داوطلبان هنگام ثبت نام،شرایط احراز و کد محل شغل را بر اساس منطقه یا قطب بوم و شرایط احراز رشته محل خود انتخاب کنند تأکید کرد و اضافه کرد: پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی پس از گذراندن دوره آموزش مهارت معلمی در مهر سال 97 جذب آموزش و پرورش خواهند شد.

گفتنی است، در مرحله اول آزمون استخدامی سال 96 آموزش و پرورش، 6 هزار نفر سراسر کشور استخدام خواهند شد.
 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=85988

نظـــرات شمـــا