کد خبر : 85909       تاریخ : 1396/03/28 11:26:25
استخدام 3 مرد برای ربودن برادر

استخدام 3 مرد برای ربودن برادر

سه مرد جوان که به اتهام ربودن یک معتاد، در شعبه دهم دادگاه کیفری تهران پای میز محاکمه ایستاده بودند در جریان دادرسی گفتند: «ما از طرف برادر مرد معتاد اجیر شده بودیم تا او را پس از ربودن به کمپ ترک اعتیاد ببریم که معالجه شود.»

به‌گزارش پیغام» به نقل از «ایران»، روز بیستم مهرماه 92، دختر مرد ربوده شده با مراجعه به اداره آگاهی تهران از ربوده شدن پدرش خبر داد.

او گفت: افراد ناشناس با من تماس گرفتند و برای آزادی پدرم پول خواستند. اما وقتی پول را سر قرار بردم متوجه شدم که پدرم در کمپ ترک اعتیاد به سر می‌برد. با طرح شکایت دختر جوان، 3 مرد به اتهام آدم ربایی دستگیر شدند و چند روز پس از بازداشت بازپرس آنها را با قرار وثیقه آزاد کرد.صبح دیروز محاکمه 3 متهم به اتهام آدم‌ربایی در شعبه دهم دادگاه کیفری تهران آغاز شد ولی هر سه نفر «مهرداد- تقی و حبیب» منکر آدم‌ربایی شدند و گفتند: برادر شاکی از ما خواسته بود مرد معتاد را به زور به کمپ اعتیاد ببریم تا اعتیادش را ترک کند.

هدف ما خیر بود و نمی‌دانستیم که آدم‌ربایی می‌کنیم و پولی را هم که از خانواده‌اش خواسته بودیم برای درمان خود شاکی در کمپ بود.قضات پس از شنیدن اظهارات متهمان وارد شور شدند تا حکم نهایی را صادر کنند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=85909

نظـــرات شمـــا