کد خبر : 85905       تاریخ : 1396/03/28 11:13:51
لهستان 3 - 0 ایران / تیم ملی والیبال حذف شد

لهستان 3 - 0 ایران / تیم ملی والیبال حذف شد

ایران با شکست 3-0 مقابل لهستان در همان رتبه دهم خود باقی ماند و با توجه به بازی های باقیمانده امیدوار است که ایتالیا و ارژانتین به 3 پیروزی نرسند و ایران بتواند همین رتبه سوم از آخر را حفظ کند.

پیغام: تیم ملی والیبال ایران در هشتمین دیدار خود در لیگ جهانی شکست خورد.

به گزارش«پیغام» به نقل از عصرایران، از هفته سوم لیگ جهانی و در مسابقه هشتم تیم ملی ایران مقابل لهستان قرار گرفت و در سه ست پیاپی شکست خورد.

ایران در شرایطی مقابل لهستان قرار می گرفت که در دیدار هفته اول موفق شده بود با بازیکنان ذخیره خود لهستان را 3-1 شکست دهد و در این دیدار با نفرات اصلی حاضر شده بود.

در ست اول ایران خیلی نتوانست حریف رقیب قدرتمند خود شود . بازیکنان ایران در امتیازات اول هرچند موفق شدند به لهستان نزدیک شوند اما کم کم تیم میزبان فاصله گرفت و موفق شد ست اول را با نتیجه خوب 25-17 برایران غلیه کند.

در ست دوم مسابقه هم بازی به همان شکل بود و سندروم امتیازات پایانی ادامه داشت. تیم ایران تا امتیاز 12 خوب با لهستان پیش برود اما دوباره میزبان فاصله گرفت و موفق شد در امتیاز 18 ایران به 25 برسد و بازهم ست را با امتیاز خوب پیروز شود.

در ست سوم کولاکوویچ به خاطر خستگی بازیکنان یا هر چیز دیگر سراغ بازیکنان ذخیره اش رفت . بازیکنان ذخیره موفق شدند اول به امتیاز 16 برسند اما با 5 سرویس لهستان به 20 رسید. با این همه بازیکنان با انگیزه ذخیره ایران مانند دیدار هفته اول بسیار بهتر بودند و موفق شدند ایران را تا 22 بالا بکشند اما رسیدن به 22 کافی نبود به این دلیل که لهستان اول به 25 رسید و بازی را 3-0 برنده شد.

ایران با شکست 3-0 مقابل لهستان در همان رتبه دهم خود باقی ماند و با توجه به بازی های باقیمانده امیدوار است که ایتالیا  و ارژانتین به 3 پیروزی نرسند و ایران بتواند همین رتبه سوم از آخر را حفظ کند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=85905

نظـــرات شمـــا