کد خبر : 85858       تاریخ : 1396/03/24 14:38
2 تفسیر از یک عکس در اینستاگرام رهبر انقلاب و روحانی

2 تفسیر از یک عکس در اینستاگرام رهبر انقلاب و روحانی

در پی دیدار کارگزاران نظام، سران قوا و جمعی از مدیران کشور با مقام معظم رهبری صفحه اینستاگرام منصوب به رهبری فیلم کوتاهی از روحانی تحت عنوان "مخاطب بایدها" منتشر کرد؛ رییس جمهور نیز با انتشار برشی از همان فیلم در صفحه اینستاگرام خود یادداشت کوتاهی منتشر کرد.

پیغام: در پی دیدار کارگزاران نظام، سران قوا و جمعی از مدیران کشور با مقام معظم رهبری صفحه اینستاگرام منصوب به رهبری فیلم کوتاهی از روحانی تحت عنوان "مخاطب بایدها" منتشر کرد؛ رییس جمهور نیز با انتشار برشی از همان فیلم در صفحه اینستاگرام خود یادداشت کوتاهی منتشر کرد.

به گزارش «پیغام» به نقل از خبرآنلاین، در ديدار مذکور پس از سخنراني رئيس جمهور، مقام معظم رهبري در فرازي از سخنانشان فرمودند: آقای روحانی مواردی ذکر کردند که «باید این کار بشود، باید آن کار بشود»؛ مخاطب این بایدها کیست؟ خود ایشان! نه هیچ‌کس دیگر.

شب گذشته پست اینستاگرام مقام معظم رهبری با هشتک مخاطب_بايدها به شرح زیر منتشر شد؛
 

امروز نيز در صفحه اينستاگرام رئيس جمهور با انتشار مجدد همان تصوير، نوشته شده است:


وقتی به تمام فراز و نشیب‌های ۴ دهه‌ گذشته نگاه می‌کنیم، هر جا توفیق و پیروزی بوده، در نتیجه حضور مردم حاصل شده است؛ مردمی که در بزنگاه‌های مهم تاریخی، تصمیمات درست را اتخاذ کردند و به کارگزاران نظام، مسیر درست اصلاح امور را نشان دادند.

کشور در شرایط امروز، نیازمند بالاترین سطح انسجام اجتماعی، برای پیشبرد امور است. درحالی‌که بدون انسجام و همکاری نهادها و تریبون‌های مختلف، نمی‌توان انتظار داشت که اعتماد عموم مردم به "حاکمیت" افزایش پیدا کند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=85858

نظـــرات شمـــا