کد خبر : 85850       تاریخ : 1396/03/24 14:09
آمادگی استان بوشهر برای برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در قطر

آمادگی استان بوشهر برای برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در قطر

مدیرعامل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر گفت: این شرکت آمادگی برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در کشور قطر را دارد.

به گزارش «پیغام» به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر؛ مهرداد ابراهیمی افزود: برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در دوحه به منظور معرفی توانمندیهای اقتصادی و صنعتی این کشور و افزایش فرصت های صادراتی است.
وی اضافه کرد: نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر تاکنون با شرکت در نمایشگاههای مختلف در قالب پاویون جمهوری اسلامی ایران در کشورهایی همچون ترکیهِ، مالزی، بحرین و قطر و اعزام هیات های تجاری به کشورهای مختلف برای افزایش مراودات تجاری بین المللی اقدام کرده است.
ابراهیمی اظهار کرد: همچنین با عنایت به اشتراک های دیرینه استان بوشهر در حوزه های مختلف فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی و نزدیکی بنادر این استان به کشور قطر و در اجرای سیاست های کلی صادراتی، این شرکت آماده برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در قطر است.
وی گفت: با توجه به عزم دولت برای افزایش ارتباط با همسایگان جنوبی و گشایش فصل نوینی در ارتباطات تجاری و اقتصادی با کشور قطر ، برگزاری چنین نمایشگاهی برای معرفی توانمندیهای اقتصادی و صنعتی و افزایش مراودات تجاری و صادرات انواع محصولات و تولیدهای ایرانی به کشور قطر گامی موثر است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=85850

نظـــرات شمـــا