کد خبر : 125106       تاریخ : 1400/01/12 15:30:16
کرونا بلای جان ۲ بوشهری دیگر شد

کرونا بلای جان ۲ بوشهری دیگر شد

پیغام: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: با ثبت دو مورد فوتی جدید در این استان شمار قربانیان کرونا به ۸۹۶ نفر رسید.

به گزارش «پیغام»؛ دکتر سعید کشمیری دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در امروز، ۱۷۱ نفر است.

او ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۶ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۲۳ نفر به کرونا مثبت، قطعی است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر عنوان کرد: با اشاره به افزایش تعداد بیماران بستری در بخش‌های ویژه کرونا افزود: ۲۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند که از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۸ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر تا کنون ۸۹۶ نفر از هم استانی‌های خود را در اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌ایم.

او گفت: امروز ۲ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا در استان بوشهر به ثبت رسیده که دو آقا در سنین ۶۹ و ۷۳ ساله و دارای بیماری زمینه‌ای دیابت، فشارخون، بیماری قلبی و سابقه سکته مغزی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: در شبانه‌روز گذشته ۴۲ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۱۸ نفر از آن‌ها مثبت قطعی بوده‎اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر تاکید کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۲۳ هزار ۶۰۱ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

  


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=125106

نظـــرات شمـــا